Skocz do zawartości
War_MachinE

zakup gtx 1080ti allego

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co kojarzę już jakiś czas działa - ceny zawsze miał wysokie, no a szczególnie teraz - cóż, co zrobić, takie czasy

 

co to znaczy "nawet z VAT23%" - to nomalna sklepowa działalność, to nie jest osoba prywatna ani komis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze kojarzę, bierze (przynajmniej Zotaki) z tego samego źródła co ja i kilka razy wymieniliśmy kilka opinii (oraz kilka kart).

 

Stuprocentowej gwarancji nigdy nie masz, że nagle ktoś postanowi się przebranżowić na wałkarza, ale co do zasady jak najbardziej możesz kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny wysokie? No własnie cena dobra dlatego pytam.

W morelach 200pln wiecej https://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-1080-ti-amp-extreme-core-edition-11gb-gddr5x-352-bit-dvi-d-hdmi-3xdisplayport-box-zt-p10810f-10p-1238054/

 

Z tym vat23% to sie dziwie ponieważ wiekszosc osób na allgro to jednak sprzedaje " komisowo" lub całkiem bez papierów. Przynajmniej takie moje doświadczenia

 

Chyba że macie namiary gdzie kupic w dobrej cenie 1080ti? może byc bez faktury Vat ale wtedy cena o nizsza o vat od sklepowej ;)

Edytowane przez War_MachinE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt przy zdrowych zmysłach Ci nowej za netto nie sprzeda, no daj spokój - też prowadzę DG i też dużą część gratów biorę na firmę, ale wiesz, zawsze jest kwestia gwarancji i rękojmi która dla zwykłych kupujących jednak lepiej wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak niby nie. Bedac Vat -owcem nawet sprzedajac za cene netto i tak jest sie do przodu o dochodowy. Tylko wiadomo kwestia moralnosci i urzedu skarbowego ;)

 

Pytam ponieważ sie już spotkałem z czyms takim. W sumie jeszcze może na amazonie cos bedzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja rozumiem, rozumiem - ale wiesz, USy w poszukiwaniu kasy na +500 trzepią ostro wszystko co się da; a konkurencja b chętnie takiego samarytanina zakapuje; więc sprzedawca w sklepie, któremu naprawdę jest wszystko jedno bo on tam tylko stoi za ladą, jest dronem, woli sprzedać taką kartę byle Nowakowi, bo on na tym tam samo wychodzi a nie robi sobie potencjalnego problemu; z kolei sprzedawca w małym osiedlowym sklepie którego jest również właścicielem nie pójdzie na taki myk nikomu, no chyba może własnemu bratu albo znanemu od 20 lat przyjacielowi

 

a już na pewno wysyłkowo się takich rzeczy nie robi ;) no sam chyba rozumiesz szczerbaty.gif

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem kartę przed weekendem, na razie cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ War_MachinE zakupiłem od w/w allegrowicza jedną kartę. Powinna dojść jutro, najpóźniej w czwartek. Parę razy dzwoniłem, meilowałem. Narazie złego słowa nie powiem. Świetny kontakt, jeden z najlepszych na allegro jakie mnie spotkały, facet sam potrafi zadzwonić żeby poinformować o wysyłce, szybko odpisuje, nie kręci. Dla pewności wziąłem EVGA żeby być nie zależy jeżeli chodzi o serwis. Przyjdzie karta polecę z całego serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zadzwoniłem i odebrała babka gadająca z ukraińskim bardzo mocnym akcentem, miała sprawdzić termin i wysłać mail/sms ... i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage ze juz nawet guru3d pisze o podwyzkach kart nvidii przez koparki to mysle ze ceny moga jeszcze skoczyc do gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol_G

wysyłają do PL??:)

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś mieszka na granicy, to już chyba może otworzyć prywatny import GPU :D Lepiej jak wyjdzie niż na handu starymi trupami TDI :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś mieszka na granicy, to już chyba może otworzyć prywatny import GPU :D Lepiej jak wyjdzie niż na handu starymi trupami TDI :D

 

Passat to passat ( ͡͡ ° ͜ ʖ ͡ °) Tera Dopiro Idzie

Edytowane przez Siekacz12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni was banować za każdy nowy temat związany z podwyżką cen ,skąd brać i czemu tak drogo. Ludzie bez jaj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na aukcje tego gościa, jak ludzie bezrefleksyjnie zamawiają po 2-3 1080Ti do koparek, i tak się zastanawiam, WTF ludzie? uzbieranie 50 komentarzy zajmuje chwilę. Zebranie 100-200 zamówień po 3000 PLN każde i zniknięcie gdzieś na dalekiej Ukrainie - jeszcze krócej.

 

I szukaj wiatru w polu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na aukcje tego gościa, jak ludzie bezrefleksyjnie zamawiają po 2-3 1080Ti do koparek, i tak się zastanawiam, WTF ludzie? uzbieranie 50 komentarzy zajmuje chwilę. Zebranie 100-200 zamówień po 3000 PLN każde i zniknięcie gdzieś na dalekiej Ukrainie - jeszcze krócej.

 

I szukaj wiatru w polu...

Znam ludzi co pobrali kredyty tylko po to by kupować koparki. Jaka wiara jest naiwna i głupia zaraz skończą jak Ci frankowicze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, im zostaną te karty jednak, frankowiczom nic nie zostało poza długiem.

 

Tak więc nie jest to udział w typowym scamie walutowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na aukcje tego gościa, jak ludzie bezrefleksyjnie zamawiają po 2-3 1080Ti do koparek, i tak się zastanawiam, WTF ludzie? uzbieranie 50 komentarzy zajmuje chwilę. Zebranie 100-200 zamówień po 3000 PLN każde i zniknięcie gdzieś na dalekiej Ukrainie - jeszcze krócej.

 

I szukaj wiatru w polu...

 

Myślisz, że koleś się ulotni? Sam się zastanawiam nad złożeniem zamówienia u niego...

Edytowane przez amarokiee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewności nie mam, ale dałbym 80-90% szans na to, że facet nazbiera zamówień od napalonych górników i zwinie się na Ukrainę.

 

A tam go już nikt nie znajdzie.

 

teraz nawet nie możesz zobaczyć, kto dał komentarz, więc te pozytywy mogą być od rodziny i przyjaciół :P albo nawet sprzedał kilka, kilkanaście kart, by przygotować grunt pod znaczną ilość zamówień.

 

widzę, że codziennie kilka osób zamiawia 2-3 GTX 1080Ti u niego do koparek, to jest 7-10k od osoby, wystarczy że zbierze kilkadziesiąt i już ma kupę szmalu na wóz i willę pod Donbasem :E

Edytowane przez Kaiketsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewności nie mam, ale dałbym 80-90% szans na to, że facet nazbiera zamówień od napalonych górników i zwinie się na Ukrainę.

 

A tam go już nikt nie znajdzie.

 

teraz nawet nie możesz zobaczyć, kto dał komentarz, więc te pozytywy mogą być od rodziny i przyjaciół :P albo nawet sprzedał kilka, kilkanaście kart, by przygotować grunt pod znaczną ilość zamówień.

 

widzę, że codziennie kilka osób zamiawia 2-3 GTX 1080Ti u niego do koparek, to jest 7-10k od osoby, wystarczy że zbierze kilkadziesiąt i już ma kupę szmalu na wóz i willę pod Donbasem :E

 

No coś w tym jest, trochę podejrzany koleś. Chyba sobie daruje takie zakupy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel do domu chciał kupić u niego GTX1080ti. Namówiłem go na zakup w morele. 3600zl i dzisiaj jutro ma kartę w domu. Bez ryzyka, z firmą gdzie można realizowac reklamację w razie czego.

 

Osobiście, nie ufam tamtemu allegrowiczowi. To jest dla mnie wał jak nic:D Nikt nie ma żadnych kart a gostek ma ich setki? I to w starych cenach??

 

Jedzie mi tu i strzela :E

 

na pocieszenie, program ochrony kupujących po kilku miesiącach zwróci kasę tym, co dadzą się naciągnąć

 

Gostek pewnie już jest spakowany, po pierwszym negatywie zwyczajnie się rozpłynie. Mnie w zeszłym roku na allegro okradli z 300zl za SSDka.. tutaj są dziesiątki-setki tysięcy do przytulenia.

 

Co zrobi.. zostanie uczciwym sprzedawcą czy zawinie się z allegro? Pewnie sobie teraz te same pytania zadaje :E

 

Jak zostanie na allegro mimo sporej pokusy, to dla mnie będzie zasługiwał na order złotego sprzedawcy :D kiedyś coś takiego dawali:P

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kilka dni temu jako jeden z pierwszych - na innej jego aukcji (teraz już 44 sprzedane). Jak na razie cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...