Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mud pie

Jak odblokować 900mA z USB 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podłączyłem sobie telefon do ładowania pod USB 3.0 które wg specyfikacji powinno ogarnąć na wyjściu 900mA..

 

Jakież było moje zaskoczenie kiedy okazało się że na wyjściu prąd jest taki sam jak na usb 2.0 czyli 420mA. Urządzenie to laptop podpięty do ładowarki. Z początku myślałem, że to kwestia jakiegoś oszczędzania baterii jak np procesora, no ale pod ładowarką czy nie output to 420mA.

 

Kabel oczywiście ori. Bo to też ma znaczenie. Są gdzieś jakieś opcje aby coś odblkować czy coś w ten deseń ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jaki to telefon. Te 900 mA to jest prąd maksymalny jaki może "podać" owe gniazdo. A nie jest powiedziane, że telefon potrzebuje tyle prądu. Te 420 mA, które zmierzyłeś, może być normalnym prądem ładowania dla Twojego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz może jaki to laptop...

acer e1 510

 

I jaki to telefon. Te 900 mA to jest prąd maksymalny jaki może "podać" owe gniazdo. A nie jest powiedziane, że telefon potrzebuje tyle prądu. Te 420 mA, które zmierzyłeś, może być normalnym prądem ładowania dla Twojego telefonu.

lenovo k6 note. Normalnym pradem ladowania dla niego jest 1570mA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...