Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Piechur14

Morele dysk na partycje?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy strona morele dzieli dysk na partycje kiedy wziołem instalacje systemu? Jeśli tak,to wiecie może na ile partycji,i po ile GB dzielą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio :hmm: :hmm:

 

a sam nie mozesz zrobic jak bedziesz juz mial ?

 

skilla zyskasz :E :E

 

edit

 

a jesli musisz to dopytaj ich na maily czy telefonicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wziąłeś instalację systemu u nich to podzielą na partycje...jedną :E...chyba że ktoś tam ogarnia temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest taka możliwość żeby później podzielić na 2? Tak żeby na 1 został system a na drugiej gry itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz cokolwiek o sprzęcie...skąd możemy wiedzieć jaki masz dysk np....sprawa jest taka że jeżeli np. masz dysk 1TB a stawiający system podejdzie olewacko do tematu to postawi ci system na tym dysku z czego będziesz mógł wydzielić partycję na jaką pozwoli ci system,czyli sprawdzisz w praniu...a jeżeli podejdzie do tematu właściwie to zrobi partycję na system 200 GB a reszt nie ruszy i sam sobie podzielisz...trochę ludków składało tam kompy to może się wypowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobią ci 1 partycję 960gb, to wtedy bez problemu kilkasz prawym w mój komputer/ten komputer-zarządzaj-magazyn-zarzadzanie dyskami- i tam sobie podzielisz dysk na partycje poprzez windowsa jak tylko będzie Ci pasować. A jak podzielą już, tak że Ci nie będzie odpowiadać, to w ten sam sposób pokasujesz partycje i je połączysz, lub podzielisz wolne miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich i odpisali: ,,dziękuję za przesłaną wiadomość. Uprzejmie informuję, że podane przez Pana informacje zostały dołączone do zamówienia'' :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy ci za wszechstronny opis twojego problemu jak i informacji jakich udzieliłeś morele i oni zastosują.Polecamy się na przyszłość :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie jeszcze dość dziwne pytanie mam,jeśli morele napisało mi na email cytuje: ,,Twoje zamówienie zostało zatwierdzone.

Zamówienie zostanie wysłane w dniu: 2017-06-30 o godzinie 16:00, za pośrednictwem firmy kurierskiej'' to znaczy że Komputer przyjdzie w piątek na wieczór czy dopiero w poniedziałek? Wiem że kurierzy nie jeżdzą w soboty-niedziele dlatego pytam,bodajże to jest firma DHL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zostanie wysłane w piątek to nie licz, że dojdzie w ten sam dzień. Poniedziałem - wtorek powinieneś dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ludzie z morele dzielą dysk na partycje i jak,kiedy wziąłem kompa z instalacją systemu? Może trzeba się umówić w tym temacie ze sklepem...wie ktoś coś na ten temat :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ludzie z morele dzielą dysk na partycje i jak,kiedy wziąłem kompa z instalacją systemu? Może trzeba się umówić w tym temacie ze sklepem...wie ktoś coś na ten temat :hmm:

No przecież kilka postów wyżej napisałem że pisałem do nich...

 

WHATEVER,DZIĘKI ZA POMOC CHŁOPAKI :V

 

[TEMAT DO ZAMKNIĘCIA]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź...prędzej z morele doczekam się odpowiedzi niż od gościa który takową uzyskał...BRAWO TY.Zawsze myślałem że jak ktoś rozwiąże problem to napisze dla potomności jak jest...niestety tajemnica została zabrana do grobu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...