Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fan Pc

Drukarka laserowa używana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję drukarki do małego biura ale odpada zakup nowego sprzętu i wrzucenie w koszta. Ilość stron jakie drukujemy to około 300 tygodniowo.

I teraz pytanie do was ponieważ znalazłem aukcje z drukarką laserową kolorową która wydaje mi się że spełni moje oczekiwania. Producent tej drukarki to Ricoh.

Link do drukarki:

 

Aukcja z drukarką

 

I teraz pytanie do was, czy taka drukarka z takim przebiegiem jeszcze podrukuje i ile może być coś takiego warte? Coś ktoś więcej wie o tych drukarkach ponieważ bardzo ciężko znaleźć mi informacje o tym sprzęcie.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz czegoś taniego z tonerem dość wydajnym i niedrogim mogę polecić Ci HP Laserjet P2055 kupisz z niecałe 300zł ma duplex i lan dostępna bezproblemowo np na allegro.

Tonery zapraszam do mojego sklepu po tym linkiem TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że najważniejsze w Twoim poście jest ostatnie zdanie, niemniej P2055 padały jak muchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście kupiłem jakiś czas temu HP 1320, posiada duplex, brak problemów z formaterem i raczej z innymi podzespołami. Ceny śmiesznie niskie, koszty wydruków niskie, działa pod WIN10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...