Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

NiWim

Słuchawki do kompa 200-300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny temat z tej serii... Poszukuję słuchawek do kompa... Właściwie to uniwersalnych. Czasy gdzie było się maniakiem gier komputerowych czy jednego rodzaju muzyki minęły, bo słucham każdej, która wpadnie mi w ucho (od setów dj, elektronikę, polskie bzdety, wolniejsze kawałki, po heavy metal) ;). I stąd nie wiem w jaki produkt warto kupić. Opinie i recenzje w necie nie są szczególnie pomocne, bo ilu ludzi tyle opinii.

Bardziej, żeby były pod muzę zwykłego szaraka korzystającego z Aimpa/YT :E niż maniaka rozpływającego się nad formatem .flac czy jakie to tam bajery są :E. + Filmy.

W gry na kompie gram rzadko i tak komp jest zbyt słaby, żeby odpalać jakieś nowoczesne tytuły.

Dotychczas posiadałam słuchawki Panasonic HTF600 i w zupełności mi wystarczyły. Mają dobrze wyważony bass i wyższe tony. Preferuję raczej "cieplejsze" tony, bardziej podkreślony bass. Nie potrzebuję mikrofonu, regulacji głośności raczej też nie, lepiej żeby były zabudowane i preferuję kabel ;).

W żaden re-kabeling nie chce mi się bawić, chyba że na terenie Poznania ktoś by to zrobił dobrze, ale w to raczej nie celuję.

Moja karta dźwiękowa to Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio, którego EQ daje fajne efekty. Mogę wydać tak do 200-300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro uniwersalne to może cloud hyperxy? Bardzo ładnie grają a masz headset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi zachęcająco. Kilka razy mi się przewinęły, ale myślałam, że to typowe słuchawki dla graczy stąd olewka.

Czekam na jeszcze jakieś propozycje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cloud vs cloud core różnią się tym, że core nie ma akcesoriów.

 

Weź cloud 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś był chętny to pisz pw, bo ja akurat sprzedaje swoje akg k240studio (poczytaj o nich przy okazji), bo przesiadam się na dokanałówki jakieś fajne. A nawet jak chcesz to mogę sprzedać zestaw cube be + akg xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie moge polecić encore. Bardzo wygodne, materiałowe i "skórzane" pady w zestawie, wymienny kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Takstary HD6000 sprawdź.

 

No chyba, że wchodzą w grę również zakupy na Aliexpress, to BossHiFi B8 są imo bezkonkurencyjne.

Jedna uwaga do nich - jak masz małą głowę to będą za duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superluxy HD-330 powinny Ci przypasować, wygodne i całkiem nieźle wykonane <gruby, wytrzymały plastik i metalowa maskownica>. Brzmienie ciepłe, z miękkim basem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :).

Właściwie recenzje wszystkich tych słuchawek są zbliżone do siebie ;).

Nie wiem dlaczego, ale swoimi opiniami i "uniwersalnością" kupują mnie te HyperX'y. Pytanie tylko czy płaci się faktycznie za jakość czy za słówko "gaming" i dodatkowe bajery, których pewnie nie wykorzystam no może poza dodatkowymi poduchami.

Niestety nie mam możliwości odsłuchania, chyba że sklepy typu xkom czy mp3store oferują taką możliwość.

Zainteresowały mnie też słuchawki Audio Techniki AVC500.

Czy w tym przedziale cenowym warto zainteresować się popularnymi Sennheiseremi czy są jednak przereklamowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sennheisery zaczynają się IMHO od modelu HD600 ;) Niższe, obecne modele są relatywnie słabe sonicznie, ew. można poszukać jakiś modeli vintage, ale to już używki z Bóg wie jaką przeszłością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senki HD215 są imo bardzo dobre jak na swoją cenę, ale trzeba lubić takie techniczne granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sennheisery zaczynają się IMHO od modelu HD600 ;) Niższe, obecne modele są relatywnie słabe sonicznie, ew. można poszukać jakiś modeli vintage, ale to już używki z Bóg wie jaką przeszłością.

Nie zapominaj o MOE. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...