Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jaake

Router do anteny zewnętrznej LTE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w domu rodzice posiadają Internet od Cyfrowego Polsatu LTE. Zasięg jest ok, internet też, lecz domyślny modem jest bardzo słabej jakości, ma bardzo słaby zasięg, rozłącza się itd. Chciałem sprawić rodzicom prezent i zakupić nowy modem i tutaj moje pytania (jestem totalnym laikiem jeżeli chodzi o modemy):

 

1. Czy każdy modem będzie działał z tą anteną?

2. Jaki modem o silnym zasięgu i dobrej cenie polecacie?

 

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zasięg jest ok, internet też, lecz domyślny modem jest bardzo słabej jakości, ma bardzo słaby zasięg, rozłącza się itd.
To co piszesz jest wzajemnie SPRZECZNE! Co sugeruje, że chodzi o innego, o 2 różne zasięgi (np. wifi i LTE).

 

Typowo polecany jest router B315 (lub starszy B593-s22) oraz antena Cybertech MIMO 15 dBi. Łącznie ok. 450 zł z wysyłką. Za IDU ODU się płaci co miesiąc więc to oddać (o ile umowa pozwala).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o to, że sygnał LTE jest ok, lecz sygnał WiFi jest słaby, co jak się domyślam, nie jest spowodowane słabą anteną lecz słabym routerem. W takim razie spróbuje oddać to badziewie i sprowadzić polecany przez Ciebie sprzęt :)

 

Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...