Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HometriX

Dokanałówki do 350 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Moje M1'ki od brainwavza powoli odmawiają posłuszeństwa ( Prawa słuchawka zaczyna przerywać ) i zaczynam się powoli rozglądać za czymś nowym.

Strasznie spodobały mi się Beyerdynamic Byron BT , tylko naprawdę trudno znaleźć dobrą recenzje tych słuchawek ... :/

W ogóle jest sens pakować się w słuchawki Bluetooth ?

Znalazłem jeszcze zwykłą wersję Byronów (?) - https://www.morele.net/sluchawki-beyerdynamic-byron-1099815/?gclid=CjwKCAjwsqjKBRBtEiwAkWyN34Tu5TtzQquwr_7TB55Yb_qgbhYUfLDR5Ns16tW0iU2ZKI5Uwfys1RoCeTIQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Czym różnią się te słuchawki ? Oprócz tego , że jedne są na bluetooth oczywiście :E

 

Naturalnie nie muszą być to tylko te słuchawki , tak jak napisałem budżet to max 350 zł.

Słucham głównie rapu i naprawdę różnego rodzaju elektroniki.

 

Dzięki wielkie za pomoc i Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beyerdynamic Byron BT są godne polecenia. Sam kupiłem niedawno. Nadal jestem ciekawy czy grają tak samo, lepiej a może gorzej niż zwykłe Byrony. Niestety, nie mam porównania do M1 bo przesiadłem sie z Meleectronics M9P i różnica jest w jakości dźwięku jest kolosalna. Najważniejsze czy priorytetem jest bezprzewodowość czy jakość dźwięku bo Bluetooth ma sens ale prawdopodobnie do 350 zł da się znaleźć słuchawki przewodowe które zagrają lepiej niż Byron BT. Dla mnie priorytetem był Bluetooth. Polecam jeszcze zajrzeć na audiofanatyk.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...