Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bienuss

Hz w monitorze sie zmieniaja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam monitor LG 24GM77 i po roku wystapil mi maly problem. Aczkolwiek Hz w pulpicie z 144, po wlaczeniu gry zmieniaja sie na 60, w grze mam ich 144 jednakze pulpit zacina, oko mi sie przyzwyczailo, a dosyc dynamicznie dzialam. Gdy chce zmienic hz na 144, daje dostosuj, mam dalej 60hz, klikam OK i zmienia sie na 60, czyli teoretycznie bez zmian. Jezeli wylaczylem gre to lekiem jest odpiecie i podpiecie kabla, ale po wlaczeniu gry dalej mam 60hz W PULPICIE.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam twój wywód 3 raz i nadal nie łapie :). Napisz o jaką grę ci chodzi i jakim kablem masz podpięty monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. CS:GO. Podpięty poprzez DVI-D.

Problem wyskoczył sobie tak o po roku gry.

Mam ustawione 144Hz, przy włączeniu gry po prostu Hz w monitorze przestawiają się na 60, i w pulpicie czuć różnicę, ale gra wymusza 144 więc tam nic się nie zmienia.

Tak to się prezentuje przy próbie przełączenia na wyższe Hz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś w sterownikach pewnie zamieszałeś:) Monitor chyba ma możliwość wyświetlenia aktualnych Hz to nie trzeba czuć ale możesz też odczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie dotykałem, po dniu przerwy(moze to przez to :P) czułem ścinki na pulpicie, przyszło sobie tak o :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...