Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jarek.s

Odszumienie nagrania. Pomoc w identyfikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Proszę o pomoc. To jest urywek nagrania słabej jakości (trwa ponad dwie i pół minuty i zajmuje ok 14mb). Od razu pisze w tle słychać TV i ptaki bo jest otwarte okno.....

 

Nagranie .wav

 

Na początku słychać szept w 4 sekundzie " tam mnie pocałuj", następnie "dobra" i kroki... czy mi się wydaje ? co dalej ????

 

W 1:19 słychać " będzie słuchał to niech wypieprza" ????

 

2:06 "łaa, co, ty k... ty, łaaa, SUPER" ????

 

2:16 ktoś wstaje i idzie.. słychać "ałłł" ?? co mówi według was facet przed otwarciem drzwi 2:24 " przyszłaś k....." ???

 

 

Darmowym programem Audacity najlepiej odtworzyć bo redukuje bardzo szumy bez porównania do playerów tzn odtwarzaczów muzyki. W nim można od razu odtworzyć i słychać o niebo lepiej..

 

Z góry dzięki za pomoc. Wręcz błagam... :(((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msb156 ale ja proszę żeby ktoś potwierdził czy to słychać czy mi się wydaje.. bo ja to już odszumiłem i bardziej nie potrafię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja coś próbowałem ale jedyne co mi się udało oczyścić, to na tyle że jestem pewien że tam w tej 4 sekundzie nie jest "tam mnie pocałuj".

to nie tak, że to nagranie jest w słabej jakości, tylko mikrofon łapie na skraju czułości. dlatego w większości można zrozumieć tylko bardziej akcentowane zgłoski/sylaby.

słychać że ktoś mówi, ale nie idzie zrozumieć co bo wypowiedź się zlewa z poziomem szumu.

 

edit:: jeszcze sobie z ciekawości poćwicze i zobacze czy mi się coś bardziej uda, może zapodam, ale nie licz na to

 

edit2: bawię się dalej i nie chce cie martwić, ale tam to chyba tylko telewizor gra :E

z tych znaczników które podałeś nic nie słyszę ani nie jestem w stanie zrozumieć co by było nawet podobnego do tego co napisałeś.

 

edit3: poddaje sie nie jestem w stanie nic sensownego z tym zrobi. najwyraźniej nie mam sprzętu ani talentu...

 

edit4: ej, to brzmi jak jakiś odcinek "trudne sprawy"  :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czym to było w ogóle nagrywane.. Dzięki

tam raczej nie ma nagranego "nikogo" żywego oprócz tych kroków i trzaskania drzwiami lol2.gif

mnie rozwalił ten gościu co "zdobył pracę przez internet, jego hobby to elektronika i jest profesjonalistą"

 

i ten fragment gdzie gadają po mandaryńsku(chyba) też niezły :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na innym forum o podobnej tematyce część użytkowników twierdzi że to jednak słychać. tzn to co napisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, ale czemu piszesz z zapasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry dożołk :E HoZar to dżołk prawda ??

 

to z tym mandaryńskim ? tak to brzmi, rozmowa między babką a facetem w okolicach 1:30 -1:45/50 tam też słychać ćwierkające ptaszki :E

jest jeszcze dźwięk otwieranego domofonu

 

na innym forum o podobnej tematyce część użytkowników twierdzi że to jednak słychać. tzn to co napisałem

nie wiem, może są lepsi w te klocki.

niech dadzą oczyszczoną ścieżkę.

ja nie dawałem bo z tych fragmentów które cię interesowały nie byłem nic sensownego wstanie wyciągnąc więc nawet nie zapisywałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HoZar jak słychać kroki to gość idzie otworzyć drzwi i przed otwarciem coś mówi.. to nie domofon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HoZar jak słychać kroki to gość idzie otworzyć drzwi i przed otwarciem coś mówi.. to nie domofon

mówie o takim trititi jakie daje aparat jak sie kod wbija na dole aby na klatke wejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nie znam sie, tak mi to brzmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad wziąłeś tą babkę ?

skąd babkę wziąłeś ?

siędnij sobie tu

klockami sie pobaw

na przyjęcie gości gotowe są już sale (to chyba kuchenne rewolucje w tv lecą)

 

przestań dziadków podsłuchiwać i publikować w internecie bo zamiadomimy odpowiednie służby w związku z §267 KK

oraz administrację forum w związku z  WW i łamaniem regulaminu forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HoZar ty masz coś z uszami... jacy dziadkowie ? jakie klocki? kup sobie specjalistyczny aparat... a o "psiuknij...?" zapomniałeś :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moonraker widziałem to gdzieś.. ech słabo ci to wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...