Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Olwap

Płyta główna 1151 Kaby Lake ATX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam w miarę budżetowej płyty pod Socket 1151 Kaby Lake (pod Pentium G4560) co najważniejsze w pełnym ATX (mATX nie wchodzi w grę). Interesuje mnie wyłącznie nowa ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś prawie żadnych kryteriów, to w sumie ciężko coś polecać.

KLIK, do wyboru do koloru.

 

Kebab zadziała na każdej płycie 1151, a że od premiery minęło już trochę czasu, to starsze płyty na chipach serii 100 powinny mieć już bios je wspierający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś prawie żadnych kryteriów, to w sumie ciężko coś polecać.

KLIK, do wyboru do koloru.

 

Kebab zadziała na każdej płycie 1151, a że od premiery minęło już trochę czasu, to starsze płyty na chipach serii 100 powinny mieć już bios je wspierający.

 

Może zapomniałem o tym że chciałbym żeby to było pod DDR4. Płyta ma być jak najtańsza. W zasadzie są 3 kryteria - jak najtańsza, DDR4 i ATX - mam starą obudowę i mATX nie wchodzi w grę, a dowiercanie otworów też nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkładając płytę w formacie matx do obudowy atx nic nie musisz dowiercać. Nawet stara buda ma fabrycznie otwory do mocowania mniejszych płyt.

Co ważniejsze, to tak stawiając sprawę nikt Ci nie doradzi. Poszukaj informacji, jak zadać pytanie, zadaj je, a na pewno ktoś pomoże. Póki co, podałeś za mało kryteriów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym zobaczyć tą obudowę co mATX nie ogarnie ;)

Płytę taką jak dosć popularny ASRock H110M-DVS R3.0 (i podobne w tym formacie) i tak przykręca się na 4 podstawowe śruby które zawsze są w każdym formacie itx/matx/atx.

 

Upieranie się przy full atx tutaj nie ma wielkiego sensu, bo to tylko dodatkowy koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...