Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jugo499

Problem z dropem FPS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem ze swoim składaczkiem, a mianowicie na sprzęcie który jest w środku powinny takie tytuły jak GTA 5, CS:GO osiągać 60-100 FPS a tak nie jest.

Sterowniki zaktualizowane do najnowszych wersji, wcześniej korzystałem z dołożonej drugiej R7 Sapphire 250 w trybie dualgraph może w jakiś sposób trzeba wyłączyć zintegrowany układ w APU żeby GTX rozwinął pełne żagle ?

 

Sprzęcik to:

Płyta: Gigabyte F2A68HM-S1

Procesor: AMD A8 - 7600 with Radeon R7 10 Compute Cores 4C+6G 3,8GHz

Grafika: NVIDIA ASUS GeForce GTX 1050 2G GDDR5

RAM: 16GB 1300MHz

Dysk: SSD 120GB (system) HDD 250GB (pliki)

Windows 7 64bit

Zasilacz: 350W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw rozdzialke 720p i detale na mimimum a wtedy osiagniesz moze takie wartosci.

 

Gotowiec z allegro?

Może płytę i procka zmienić na i7 tak myślę.

 

Nie składany po kosztach a teraz rozbudowywany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz budżet to do cs go jak nie streamujesz to i5 spokojnie wystarczy żeby mieć przyzwoity fps, to samo s gta 5, jakiś i5 6600k za 800zł box dostaniesz używany spokojnie click do tego płyta z170 do tego ASUS Z170 Pro Gaming za 410zł z 12 miesięczną gwarą, płytka ma 10 fazową sekcję zasilania, najtańsze ramy ddr4 o taktowaniu 3000mhz i Cl15 + w miarę dobre chłodzenie na cepa, Robisz OC i masz fpsy w grach stricte procesorowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może płytę i procka zmienić na i7 tak myślę.

 

Nie składany po kosztach a teraz rozbudowywany.

 

to się chyba nadaje na śmietnik\sell i cały zestaw od zera bo nie ma co rozbudowywać i do czego dokładać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...