Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sittingintheenglishgarden

[MODERNIZACJA] 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Potrzebuję Waszej pomocy. Otóż chciałabym w te wakacje pograć wreszcie w Wiedźmina 3. Detale mogą być najmniejsze. Oto mój sprzęt:

Phenom x4 955

Gigabyte GA-870A0USB3

4GB (2*2)Goodram DDR3 1333MHZ CL9

Asus Radeon hd6850 1GB

Seasonic ss-500ET 500W

 

A więc jaką kartę kupić? Coś czytałam, że przy słabszym procesorze lepiej radzą sobie karty nvidia, czy to nadal aktualne? Czy dołożenie 2GB ramu wystraczy? Na wymianę procka za mały budżet, ale mam nadzieję, że da radę. Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba dolozyc 4gb ram koszt ok 70pln(uzywane) + akurat jest w promocjii gtx750ti za 300pln w sklepie proline.pl(https://proline.pl/msi-geforce-gtx-750-ti-2gb-ddr5-128bit-pci-e-n750ti-2gd5tlp-p1088275) + dokupujesz uzywany jakis tani dysk ssd i komputerek dostaje nowe zycie.procesor masz nie najgorszy wiec on bez problemu da rade w srednich,niskich detalach a jeszcze jak go podkrecisz o jakies 300mhz bedzie bomba :E po takich zabiegach bez problemu zagrasz w wieska 3 na nisko srednich detalach plynnie.jeszcze jedna cenna uwaga za twoja karte dostaniesz ok 150pln wiec juz mozna nawet myslec o gtx1050 lub uzywany gtx960,950

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ram chyba ma być taki sam jak teraz posiadasz jak Chcesz rozbudować o kolejne gb. Chyba, że ten co Masz sprzedasz a kupisz w zamian inny.

Im niższe cl tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jak kupisz inny ram z innym cl to w 80% wszystko dziala idealnie wiec na to az tak bym nie patrzyl ale jezeli trafi ci sie podobny ram to dla wiekszej pewnosci mozna brac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...