Skocz do zawartości
azgan

GreedFall - szykuje się kolejny udany RPG ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, dla mnie to jest jak ELEX więc odpuszczam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda fajnie, ma fajny klimat i interesujące realia "historyczne", wykorzystane, chyba tylko w AC III i jej pobocznych odsłonach. Wygląda też lepiej niż "Risen" czy "Elex", wydaje się być mniej "drewniana" i bardziej rozbudowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alek już się jara RT, a to dzisiejsze RT jest tak słabe że fuuu :E, zobaczył by PT całej sceny w 8K do tego tekstury 16-32K :E to by pewnie zszedł na zawał. :E

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, rzuciłem kilka razy okiem na gameplay i niby wygląda poprawnie, ale ta gra ma w sobie coś takiego, co mnie od niej odpycha. Po prostu mam takie przeczucie, że jakbym ją kupił to skończyłbym grać po jakichś 2 godzinach i więcej do niej nie wrócił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko takie wrażenie, że początek jest taki mocno przegadany i że minie sporo czasu, zanim udamy się z początkowej lokacji na tę całą wyspę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie po recenzjach ok. Dla fanów starego RPG jest spora szansa, że się spodoba. Ale u mnie nie ma szans, abym to teraz ruszył. Trzeba by chyba dobę przerobić na 48h :E. No, ale pogram jak wyjdą patche, a pewnie jest co łatać.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś kupić taniej niż na Steam za 199 zł? Najtaniej widziałem za 177 zł.

Swoją drogą, coraz więcej gier nie ma pudełkowego wydania na PC, min. chyba ten tytuł i "Borderlands 3".

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro są gitfy za 105zł ,tyle ze musisz dać pasy do swojego konta, także jak ci się podoba taka opcja to śmiało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś kupić taniej niż na Steam za 199 zł? Najtaniej widziałem za 177 zł.

~160pln kosztuje w oficjalnym sklepie 2game.com jak dodasz kod zniżkowy 10% "allkeyshop"

Pewnie za ~3 tygodnie będzie można kupić za ~100pln :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem - po godzinie zrobiłem zwrot.. ta gra powinna wyjść jakieś 5 lat temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majac w pamieci poprzedni twory spiders jest lepiej i czuć to,z ich tytułów najbardziej mi sie podobała o dziwo Mars: War Logs.

 

Jestem na ichnej wyspie co mogę powiedzieć ludzi jak widzę na forum narzekają a gra mimo wszystko może być przynajmniej jest ciekawsza od gniota według mnie technomancer.

Przy Technomancerze 20min wytrzymałem ale tu jest podobno lepiej.

Gra jest dużo ciekawsza jest progres względem poprzednich tworów.

Edytowane przez kosiarz66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej od Risena?

 

Jak dla mnie to jest takie samo drewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy "Risen" był bardzo fajny, miał ciekawy i satysfakcjonujący system walki, dopiero kolejne części to zniszczyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie Oceniłeś grę RPG?

Wypadałoby przynajmniej dojść do tej wyspy. Mi podoba się klimat, warstwa artystyczna i realia historyczne, które są rzadko wykorzystywane w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie Oceniłeś grę RPG?

Wypadałoby przynajmniej dojść do tej wyspy. Mi podoba się klimat, warstwa artystyczna i realia historyczne, które są rzadko wykorzystywane w grach.

 

Wystarczyło mi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie Oceniłeś grę RPG?

Wypadałoby przynajmniej dojść do tej wyspy. Mi podoba się klimat, warstwa artystyczna i realia historyczne, które są rzadko wykorzystywane w grach.

Mi tak samo mogło być dużo gorzej jak na poziom technomancer a póki co widzę poprawę i co najważniejsze nie nudzi mnie po 20 minutach gry jak za pierwszym podejsciem wspomniana gra.

 

Ja proponuje pograć dłuzej jak kto ma tą grę,sam Elex wysoko oceniam mimo ze gra to drewno ale sie przyzwyczaiłem do takiej rozgrywki itp mając w pamięci legendarne gothic czy 2 noc kruka.

Edytowane przez kosiarz66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje pograć dłuzej jak kto ma tą grę,sam Elex wysoko oceniam mimo ze gra to drewno ale sie przyzwyczaiłem do takiej rozgrywki itp mając w pamięci legendarne gothic czy 2 noc kruka.

 

Też mi się wydaje że fanom ELEX może się spodobać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że fanom ELEX może się spodobać

Fanom elxa zapewne tak choć ja osobiście fanem elexa/risen-a nie jestem[nigdy nie byłem] jedyne drewno do którego często wracam to gothic 2 parodoksalnie teraz z dxd11.

 

Mi się marzy olanie elexa itp i wrócenie do klimatu z gothic/gothic 2nk i zrobienie 4 części serii na porządnym poziomie takim jak był np 2nk.

Edytowane przez kosiarz66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie spodobala, mega hit z tego nie bedzie ale mam straszna ochote na nowe rpg. Ostatnio pogralem w gothica wiec po nim ta gra plynna jak roztopione maselko.

Fabula jak narazie daje rade ale raptem 2h pogralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest strasznie archaiczna, a najbardziej jak dla mnie kuleje to co sprawia mi najwieksza frajde w tego typu grach, czyli design swiata i jego eksploracja, lokacje sa male, pelne niewidzialnych scian i sztucznych przeszkod przez co grajac masz wrazenie jakbys biegal jak po sznurku z punktu a do b z jednego zamknietego korytarza do drugiego :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem i przeszedłem wszystkie gry Gothic, Risen i ostatniego Elex i świetnie się grało, więc czuję że ta gra też by mi się spodobała. Obejrzałem wyrzej wrzucony gameplay i jak dla mnie gra będzie niezła i zapewni godziny zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...