Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FilippoEnigma

HyperX Cloud czy HyperX Cloud II

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, które słuchawki kupić. Moja płyta główna to Gigabyte H97 HD3, karta dźwiękowa w niej to Realtek ALC-887.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, które słuchawki kupić. Moja płyta główna to Gigabyte H97 HD3, karta dźwiękowa w niej to Realtek ALC-887.

 

Ja stałem przed podobnym wyborem i postawiłem na HyperX Cloud + karta dźwiękowa. Na zintegrowanych jest przeważnie kiepsko. Sam to przerabiałem i kupiłem Asusa Xonar dx za 160 zł(używka) i słuchawki grały dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Cloud II dostajesz kartę dźwiękową na USB, nie jest najlepszej jakości ale może okazać się lepsza niż twoja zintegrowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię trochę temat i powiem, że "dwójki" grają na integrze o wiele lepiej przez kartę usb niż przez jacka więc w przypadku integry warto dopłacić do "dwójek" i odtwarzać przez dołączoną kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie czemy w hyperx cloudach II nie dziala mi mic na skypie? ustawialem konfiguracje skypa na hyperx . jak mozna przetestowac mic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...