Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TheNoob

[zestaw] Gotowy zestaw gamingowy, czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Planuję zakup gamingowej maszyny. Będę grał w max 1k więc 1070 mi wystarczy.

 

Mam na oku zestaw z komputronika:

http://www.komputronik.pl/product/357559/komputronik-infinity-s700-e002-.html

 

z tego co wiem karta w nim to ASUS GeForce GTX 1070 Dual.

 

Co sądzicie o tym zestawie?

Jest to całkiem spora kwota więc wolę przemyśleć zakup pod każdym kątem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio opłacalny. chłodzenie fera 3 albo fortis, do tego ram można brać o taktowaniu 3000mhz, odnośnie płyty głównej o ile pamiętam poprzednia wersja na z170 miałą kiepską sekcję zasilania i nie sądzę abyto się zmieniło, nie wiadomo czy ssd na mlc cyz jakiśstary tlc wewalą, nie wiadomo jakiego producenta ten gtx 1070. Ogólnie za 6,6 tysia poleciłbym takie coś (jeśli chcesz koniecznie z i7 7700k i gtx 1070):

i7 7700k - 1499zł

MSI Z270 TOMAHAWK - 579zł, sekcja zasilania 8+2+1 (do 30.06.2017 myszka i słuchawki o łącznej wartości 400zł gratis)G.Skill Ripjaws V DDR4, 2x8GB - 562zł, taktowanie 3000mhz, CL15, 2x8gb

Gladius M35 - 199zł, przewiewna duża buda z 2 wentylatorami

Toshiba P300 - 199zł, 1tb na dane śmieciowe

Iridium Pro 240GB - 389zł, 240gb na pamięciach MLC z 5 letnią gwarancją

GIGABYTE NVIDIA GEFORCE GTX 1070 8192MB GDDR5 - 2145zł, normalna 1070

EVGA SuperNOVA G2 550W - 455zł, certyfikat 80+ Gold, 7 lat gwarancji, no i evga gdzie jest chyba najlepszy support

Windows 10 - 469zł, wersja box więc nie jest przypisany po instalacji do 1 kompa.

be quiet! Dark Rock 3 - 269zł, jedno z najlepszych chłodzeń powietrzem.

 

Razem wychodzi 6765zł ale za to masz sprawdzone komponenty, płytę główną na której spokojnie zrobisz OC do ilu procek pozwili, mocny zasilacz z długą gwarancją, szybsze ramy, ssd na mlc, chłodzenie na procka które utrzyma go w ryzach po OC, winde w wersji box.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi!

 

Też mnie zastanawiał ten zasilacz...

 

Co do "normalnej grafiki", co jest nie tak w https://www.asus.com/pl/Graphics-Cards/DUAL-GTX1070-O8G/ ?

 

Nie koniecznie musi być 7700k. W sumie wystarczyłby 6700k ale 7700 pchają aktualnie do każdego zestawu.

 

Problem w tym, że sam sobie tego nie złoże, także w grę wchodzi tylko zestaw bądź sklep gdzie mogę sam sobie wybrać komponenty.

 

PS. jaka jest szansa że jak sie wstrzymam miesiąc to karty graficzne stanieją? to co się dzieje z cenami ostatnio to jakaś porażka jest. MSI gaming X 1070 z 2k na prawie 3k skoczyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...