Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

themachine

Problem z win 10 - pilnie prosże o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam oryginalny windows 10 natomiast mam z nim pewien problem. Opcja w której wybiera się docelowe miejsce zapisu plików nie działa. W moim przypadku jest to dysk D, po wybraniu tych opcji jednak pliki dalej zapisują i instalują się na dysku C, tam gdzie jest system i zdecydowanie mniej miejsca. Próbowałem zrobić to w rejestrze, lecz bez żadnych skutków. Aktualnie pojawia się kolejny problem, gdy próbuję manualnie wybrać miejsce instalacji plików wyskakuje mi taki komunikat:

56dpPrA.png

Komputer system jak i dysk = jest nowy i używany niecałe 2 tygodnie więc nie został zainfekowany żadnymi wirusami itd...

 

co mam zrobić w takiej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalowałes Lola do tego folderu w którym masz instalki innych plików? Chodzi mi o to common files.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

common files to jak wiadomo folder w program files, w nowszych może programy

 

ten folder jest w rejestrze, ale pisałeś że sprawdzałeś rejestr - chodzi o klucz

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion

 

ścieżka z d jest nieprawidłowa - common files jest zawsze w program files, itd

 

nie działa ci w ogóle zapis plików na d, czy instalacja, bo to różne rzeczy - jeśli instalacja jakiś problem ze ścieżkami programów

 

jeśli przeniosłeś folder programów na d to najlepiej wszystko w rejestrze zostawić jak jest, a przenieść za pomocą tzw twardego linku, w windows programem mklink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz więcej zainstalowanego szajsu typu advanced unninstaller to powywalaj to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...