Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

emil.66

Beniamin i brak podpisu cyfrowego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam takie pytanko, mam zainstalowany na PC windows'a 7 64 bit i po instalacji programu Beniamin (program bo blokowania stron) nie działa on prawidłowo, przez pierwszy miesiąc działał ok, blokował strony natomiast po miesiącu wyskakuje błąd o braku podpisu cyfrowego, przeszukałem już pół internetu i nie mam pojęcia co może być nie tak, miał ktoś taki problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno jest darmowy program?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program jest wersją demo do momentu wykupu licencji którą ja zakupiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc oprócz zakupienia musisz w programie wprowadzić informację o licencji - może to być plik do wgrania, kod do wczytania, etc. W momencie zakupu powinieneś dostać informację jak aktywować program. Jeśli nie, to męcz support producenta, kupiłeś płatne oprogramowanie, mają obowiązek ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod do licencji został wprowadzony i wszystko było ok, po pewnym czasie program przestał blokować i wyskakuje błąd:

Uwaga, wykryto problem z poprawnym działaniem programu Beniamin NET, sprawdz konfiguracje systemu.Program Beniamin moze nie działać prawidłowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam w ogóle tego programu, czego wymaga do działania, uderz do wsparcia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...