Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bezdech

Usunięcie historii transakcji PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest sposób aby wyczyścić listę transakcji na koncie PSN? Listę wpłat, zakupionych gier itp. I czy w menu konsoli przy grach można sprawdzić ich daty zakupu/dodania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic? Z konsoli poza mną będą korzystać inne osoby dlatego nie chciałbym żeby wszystko było widać co ile i na co wydałem. Czy takie info widać tylko na stronie PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. jak inni będą korzystać z Twojego konta podstawowego, to niestety wszystkie instalacje i downloady widać (jeśli komuś chce się myszkować w bibliotece, a zapewne tak będzie). Przydało by się wymazanie historii, bo niestety nie używane aplikacje i gry zaśmiecają trochę bibliotekę ;), a takiej opcji niestety nie ma. O ile pamiętam można gry posortować wg. daty/kolejności zakupu.

Jak to się ma w przypadku kont podrzędnych to nie mam pewności, bo konsolkę na własny użytek mam od stycznia ;)

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps4/settings/subaccount.html

 

Co do transakcji, kwoty doładowań to już z poziomu przeglądarki internetowej, ale to można zabezpieczyć po prostu hasłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...