Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kivlov

Dysk zewnetrzny USB 3.0 ok 2-3TB

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Poszukuje dysku zewnętrznego pod USB 3.0 tak, aby mieć minimum 100mb transferu danych, bo potrzebuje dysku na przechowywanie danych. Pojemność ok 2T lub 3T. Nie musi być cienki czy ładny ma być sprawdzony i pewny i w miarę szybki, aby szybko się kopiowało dane na dysk w laptopie (SSD). Obecnie mam sprawdzonego Samsunga, ale czas coś zakupić nowego i dodatkowego. Nigdy kopii w tych czasach za wiele.

Nie mam uprzedzeń do żadnej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byc 3,5" lib 2,5" zależy mi tylko na prędkości i pewności danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu kupiłem ten. Ja patrzyłem na wytrzymałość(pociąg, te sprawy). Osiągi to ok. 90-100 zapisu i do 100-107 MB/s odczytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał szansę Seagatowi i kupił Maxtora D3 - masz od razu obudowę, a w środku dysk dwutalerzowy (2TB ST2000DM001 firmware CC46). Można powiedzieć, że jest sprawdzony. U mnie póki co dziarsko się trzyma, a dysk się zbliża do 4k godzin. Nie słyszę żadnych dźwięków itp., aczkolwiek niektóre sztuki mogą buczeć. Ogólnie dyski 3.5 nie są ciche i będą bardziej słyszalne niż dyski 2.5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...