Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Michał2132

Limit licencji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :D

Otóż sprawa wygląda tak: mam w firmie komputer z systemem Windows XP, na tym komputerze ładnych kilka lat temu został zainstalowany program, mówiono mi, że z dyskietki, ale komputer ten nie ma takiego wejścia, dlatego zastanawiam się czy nie było to wykonane w inny sposób. Program nazywa się "Trac" i nie ma możliwości zakupu, ani znalezienia go w internecie, dowiedziałem się, też, że program ten miał limit instalacji z tej dyskietki na dwa komputery. Problem polega na tym, że chcę wgrać ten program na nowy komputer w firmie z win 7, zgrałem wszystkie pliki z miejsca docelowego instalacji programu w win XP i wrzuciłem do win 7, bo myślałem, że stary prosty program to się uda, jednak nie :( nie wiem czy trzeba coś z rejestru przepisać czy jak? grzebałem trochę w plikach tego programu i jest tam raptem 9 elementów, program jest strasznie prosty i wydaje się, że zabezpieczenie z tamtych lat nie powinno być trudne do obejścia, otwierałem za pomocą notatnika pliki programu i są tam linijki zatytułowane limit license... wydaje mi się, że wystarczy zmienić coś w tych linijkach, tylko nie wiem w jaki sposób :( jeśli ktoś byłby w stanie podjąć się takiego zadania to prześle pliki, z góry dziękuję, mam nadzieję, że post jest zrozumiały, pozdrawiam Szef :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podaj jaki jest blad? Ewentualnie podeślij zipa na jakiś upload będzie łatwiej :)

Jeżeli program na dyskietkach + win xp to obstawiam że pisany był w Delphi lub vb6 więc brakuje libkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...