Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Crackie

[600zł.] Urządzenie wielofunkcyjne kolor, Brother?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego kolorowego do małego biura, zależy mi przede wszystkim na drukarka, kopiarka, skaner, wifi.

 

Mile widziane duplex i fax.

 

Budżet ok. 600zł., moge rozważyć nawet 700zł. gdyby znalazł się egzemplarz ze wszystkim wyżej wymienionym.

 

Zależy mi również na taniej eksploatacji i niezawodności dlatego w temacie Brother. Z tym budżetem raczej nie dostanę dobrego lasera w kolorze dlatego szukam raczej atramentówki.

 

Świetne opinie na J105, tani tusz, wifi, ale brak duplexa. Są jakieś atramentowe Brothery posiadające duplex?

 

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BROTHER DCP-J562DW dostaniesz za okrągłe 500zł, automatyczny duplex, WiFi z dużym buforem, kolorowe to wiadomo, kopiarka skaner wiadomo (dotykowy ekran), tusze za grosze np. 1 komplet 4 kolorów od 15zł. W Brothera nie ma co się bać tanich zamienników, używam od lat i drukarka śmiga jak nowa. Brother daje 36 miesięcy gwarancji na urządzenie, musisz je tylko w necie zarejestrować. Pomysł z Faxem chyba średni w dobie internetu i jakości zdjęć/skanów z takiego urządzenia. Niezawodność 10/10, u mnie drukuje na potrzeby małej firmy i jedyny problem jaki zdarzył się w przeciągu hmm ze 2 lata już powinno być to zabrudziła się taśma enkodera i drukarka wywalała błąd, w instrukcji było opisane jak przeczyścić taśmę enkodera, czyli przetrzeć suchą szmatką i problem z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mogę polecić Brothera DCP-J562DW - sam takowy posiadam u siebie i zupełnie spełnia wymagania o, których piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam brothera, nie są jakieś mocno drogie i też łatwo dokupić zamienniki do większości modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...