Forum PCLab.pl: [600zł.] Urządzenie wielofunkcyjne kolor, Brother? - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

[600zł.] Urządzenie wielofunkcyjne kolor, Brother? atramentowe, do biura, wifi, duplex, Brother?

#1 Użytkownik jest niedostępny   MaciejC 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 09 Lipiec 2017 - 10:31

Witam.

Poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego kolorowego do małego biura, zależy mi przede wszystkim na drukarka, kopiarka, skaner, wifi.

Mile widziane duplex i fax.

Budżet ok. 600zł., moge rozważyć nawet 700zł. gdyby znalazł się egzemplarz ze wszystkim wyżej wymienionym.

Zależy mi również na taniej eksploatacji i niezawodności dlatego w temacie Brother. Z tym budżetem raczej nie dostanę dobrego lasera w kolorze dlatego szukam raczej atramentówki.

Świetne opinie na J105, tani tusz, wifi, ale brak duplexa. Są jakieś atramentowe Brothery posiadające duplex?

Dzięki za pomoc

#2 Użytkownik jest niedostępny   fakvat 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 10 Lipiec 2017 - 17:24

Może to: Ricoh Aficio SG 3100SNW

#3 Użytkownik jest niedostępny   Lechu1777 

• wtajemniczony
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Lipiec 2017 - 10:34

BROTHER DCP-J562DW dostaniesz za okrągłe 500zł, automatyczny duplex, WiFi z dużym buforem, kolorowe to wiadomo, kopiarka skaner wiadomo (dotykowy ekran), tusze za grosze np. 1 komplet 4 kolorów od 15zł. W Brothera nie ma co się bać tanich zamienników, używam od lat i drukarka śmiga jak nowa. Brother daje 36 miesięcy gwarancji na urządzenie, musisz je tylko w necie zarejestrować. Pomysł z Faxem chyba średni w dobie internetu i jakości zdjęć/skanów z takiego urządzenia. Niezawodność 10/10, u mnie drukuje na potrzeby małej firmy i jedyny problem jaki zdarzył się w przeciągu hmm ze 2 lata już powinno być to zabrudziła się taśma enkodera i drukarka wywalała błąd, w instrukcji było opisane jak przeczyścić taśmę enkodera, czyli przetrzeć suchą szmatką i problem z głowy.

Ten post był edytowany przez Lechu1777 dnia: 13 Lipiec 2017 - 10:36

#4 Użytkownik jest niedostępny   Torad_eu 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 19 Lipiec 2017 - 14:13

Również mogę polecić Brothera DCP-J562DW - sam takowy posiadam u siebie i zupełnie spełnia wymagania o, których piszesz.

#5 Użytkownik jest niedostępny   barbs 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 26 Lipiec 2017 - 15:00

Też polecam brothera, nie są jakieś mocno drogie i też łatwo dokupić zamienniki do większości modeli.

Strona 1 z 1