Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lowless

Zmiana kolorów po wyłączeniu gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem ze zmianą kolorów na komputerze po wyłączeniu jakiejkolwiek gry. Przykładowo przed włączeniem gry wszystkie kolory są takie jak ustawiłem w panelu sterowania NVIDIA. Następnie włączam grę. Po jej wyłączeniu kolory pulpitu stają się dużo ciemniejsze do momentu kiedy sam nie ruszę któregoś z suwaków dotyczących zmiany kontrastu, jasności lub gammy(chodzi o te ustawienia, które są w zakładce "Wyreguluj ustawienia kolorów pulpitu". Po przestawieniu obojętnie którego, kolory zmieniają się na takie jakie powinny być. Nie pokażę tego na screenshotach, ponieważ nie widać na nich żadnej różnicy(są po prostu takie same). Próbowałem także zmieniać ustawienia monitora, ale to też nic nie dawało.

Główną grą, z którą są takie problemy jest CS:GO. Niektóre gry po wyłączeniu nie zmieniają kolorów. Przed formatem komputera ustawienia dotyczące kolorów pulpitu miałem takie same jednak nie było problemu ich zmiany po wyłączeniu jakiejś gry. Uprzejmie proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...