Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mistrzek

Pamięć PS3 SLIM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę sprzedać swoją starą konsolę, bo wyprowadzam się i nie będę jej już tak używał, poza tym i tak grałem na niej tylko w fifę, która od paru wersji jest gorsza na starych konsolach niż na nowych i PC.

 

No i tutaj mam malutki problem, bo konsola jest sprawna i wszystko z nią okej tylko nie wiem jak podać pamięć tak, aby nikogo nie oszukać, bo nie pamiętam jej, instrukcje są po hiszpańsku więc nawet nie wiem gdzie tego szukać a w systemie pokazuje jakąś niekonkretną liczbę, bodajże 297 GB( pamięć całkowita)... Mam to zaokrąglić i napisać 300GB, 320 GB czy jak? Wiem, że pytanie wydaje się być śmieszne ale jestem totalnym laikiem jeśli o to chodzi.

 

I jeszcze żeby nie robić spamu - mógłby ktoś przy okazji wycenić tą konsolę? Jestem jej pierwszym właścicielem, model cech-3004b, mam oryginalnego pada, okablowanie, papiery, jest plomba, sama konsola nigdy się nie zepsułą i jest w 100% sprawna a wraz z nią mam 6 gier

Minecraft

Fifa 17 ( na dysku )

Fifa 16 ( na dysku )

Battlefield 2 Bad Company

Warhammer 40000 Space Marine

GT 5 Prologue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pisać 320 GB, różnica w pojemności wynika ze stosowania innych jednostek przez producentów dysków a oprogramowanie.

 

Za Slima z grami Diablo 3, UFC 3 i chyba Little Big Planet, dyskiem 160 GB i dwoma padami wziąłem 400 zł na OLX.Myślę, ze u Ciebie będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...