Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pryncypalki

Monitor do ~300euro z amazon.fr - do ps4 pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie,

 

Wiem, że istnieje pewnie milion podobnych tematów, ale prosiłbym o pomoc w wyborze monitora do ~300euro z tej strony:

 

https://www.amazon.fr/s/ref=sr_nr_p_36_0?rnid=428393031&rh=n%3A340858031%2Cn%3A%21340859031%2Cn%3A427938031%2Cp_76%3A437878031%2Cp_36%3A10000-25000%2Cp_n_feature_browse-bin%3A320191031%2Cp_n_feature_two_browse-bin%3A320195031%2Cp_n_feature_five_browse-bin%3A320214031&sort=price-desc-rank&qid=1499637835&__mk_fr_FR=%C3%85M%C3%85Z%C3%95%C3%91&bbn=427938031&low-price=100&high-price=350

 

Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc.

 

PS: Najlepiej 27".

 

Ewentualnie mogę dopłacić do 100euro w góre. Jeżeli byłaby duża różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak podniose troszke budzet(zmodyfikowałem temat) i zdecyduje sie na ten:

https://www.amazon.fr/gp/product/B00M913DVG/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1X6FK5RDHNB96&psc=1

 

Jak możecie to ocencie. :)

 

PS: inny o którym myślałem to:

https://www.amazon.fr/gp/product/B015510R4M/ref=ox_sc_sfl_title_2?ie=UTF8&psc=1&smid=A1X6FK5RDHNB96

 

Duzo zyskam dzięki zmianie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci dobry czlowieku. Kusi mnie ta promocja z drugiego linku i chyba wezme TNke.

 

Uratowales moj portfel. Jakbys potrzebowal pomocy z jakimis zamowieniami z amazon.fr to pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki :D

Ja bym chyba jednak zalecał dopłacić do tego LG, Samsung może być nieco wyprany z kolorów, a słabe kąty widzenia mogą przeszkadzać przy 28".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zapytanie. Jak bym kupował jakiś produkt w Amazonie zza oceanu gdzie pisze, że wysyłka do PL jest gratis, to w związku iż przesyłka idzie ze stanów mogą policzyć cło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani miałbym do Was szybką prośbę.

 

Nie będę ukrywał stałem się oficjalną cebulką.

 

Wybraliscie mi ten monitor z Amazona, pomyślałem sobie KUPUJĘ, ale z ciekawości wpisałem nazwe monitora do wyszukiwarki google. No i znalazlem piękną oferte https://www.pixmania.fr/p/lg-27ud58-b-ecran-led-27--1911998 (353euro). Myślę sobie 50 euro piechotą nie chodzi zamawiam. Oczywiście mądry człowiek wpisał sobie pixmania opinion (pixmania opinie) w sieci po zrobieniu zakupów.... Średnie oceny mają fantastyczne, ktore się wahają od 0do2/10 ;D

Okazuje się dodatkowo, że pixmania sama zdaje się nie oferuje produktów tylko pośredniczy różnym firmą. Moje zamówienie realizuje firma DB TECHNOLOGY SRL_FRFR (wpiszcie sobie w google nazwe tej firmy).

 

Teraz pytanie:

Domagać się zwrotu już, czy czekać na szczęście, bo może dostarczą ? Kurcze strasznie zawaliłem.

 

PS: wiem jestem naiwny, no ale człowiek mądry po fakcie. Zawsze cholerka sprawdzam opinie to teraz zgłupiałem :kwasny:

 

Co do pytania wyżej, amazon sam naliczy Ci cło np. ten sam monitor kosztuje 330dolarów w stanach. Jakbym kupował go ze stanów to doliczają z automatu do mojego zamówienia 20% vatu :) plus koszta przesyłki. Mogę dla pewności sprawdzić (jeżeli chcesz), ale jestem prawie przekonany.

 

PS2: https://www.facebook.com/pixmania/ pixmania ma aż 330tys likeów ? Jak myślicie kupowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie zamówiłeś 10 lipca, wtedy ten LG był za ~360 euro na amazonie. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty mówisz. Czuje się jak totalna cebula (Y). (dodatkowo jak idiota)

 

Ogólnie nic nie szkodzi i tak mnie próbuja tutaj francuzi ruchać jak mogą (kamyk mi uderzył w szybe czołowa samochodu i mam duża ryse). Zrobili mi w jakimś serwisie fakture pro-forma na 800euro za naprawe. Teraz ani nie mam jak wrócić do Polski, bo się boje, że mi zabiorą dowód w Niemczech. Dodatkowo nawet jak wymienie szybę to nie mam nalepki na szybe, co oznacza, że będą mi mogli zabrać dowód w Polsce, dlatego tak mi dużo zeszło z tym monitorem, bo mam dużo zagadkę do rozwiązania.

 

Ogólnie powinienem przerejestrować auto (bo zbliżam się do limitu 6 miesięcy), ale po zdarzeniu poniżej planuje je sprzedać, bo mam troszkę peszka ostatnio z nim.

 

Ostatnio uderzyła mnie też sąsiadka na parkingu, ale tutaj udało mi się na szczęście odebrać odszkodowanie. No mówie Ci pasmo nieszczęść :D Jeszcze jak idiota (to tylko moja wina) kupuje z jakiś gównianych stron rzeczy.

 

Napisałem taką sama wiadomość jak do was do mojego kolegi z francji, zobaczymy co on mi powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezłego masz pecha, może chociaż dla odmiany ten monitor przyjdzie bez żadnych wad. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to będzie cud jak w ogóle przyjdzie, ale Nadzieja umiera ostatnia :lol2:

 

Kolega z francji niestety nie zna serwisu i on sam preferuje kupno w sklepach stacjonarnych. :thumbup:

 

Ilość postów na tym forum przeraża mnie :E

 

Dodatkowo https://www.opineo.pl/opinie/pixmania absolutnie nie pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly update, bo wiem, ze pixmania jest tez w Polsce.

 

Nie polecam kupowac, przez ta strone. Z tego co wyczytalem pixmania zmienila wlasciciela w tamtym roku i teraz praktycznie nie wysylaja zadnych przesylek. Tzn. zdaje sie, ze na ich stronie nie kupuje sie od nich bezposrednio tylko od zewnetrznych firm, ktore swiadcza u nich uslugi. Tylko, ze wysyla sie pieniadze najpierw do pixmani a pozniej te pieniadze pixmania przesyla do posrednika, ale tego nie robia i pozniej wszystko staje w miejscu.

 

U mnie przesylka jest od

60b3c46534e96575gen.png

w drodze.

 

Komunikowalem sie ze sprzedawca, ale tylko mnie zbywa z terminami (terazniejszy ustawili na 31 ;) ). Pewnie bede musial zglosic przestepstwo ;)

 

Takie zycie cebulaczka (Y) Nie polecam oszczedzac na sile kochani ;)

 

Chcialbym jeszcze raz podziekowac Krisolowi za pomoc i wsparcie. :thumbup: Takze temat mozna zamknac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update.

 

Jeżeli mieliście kiedykolwiek podobne przejścia to mi udało się odzyskać pieniądze (oczywiście nie od oszustów Pixmania), ale od banku. Bank oddał mi pieniądze za pomocą ubezpieczenia transakcji. (dzięki temu, że od razu zadzwoniłem na infolinie z prośbą o cofnięcie przelewu). Całość działa się w lipcu, a dostałem przelew zwrotny dziś. :thumbup:

 

 

Dzięki Krisol raz jeszcze telewizor siedzi u mnie :thumbup:.

 

PS:

Nie wiedziałem, że tutaj są chore przepisy i trzeba płacić podatek od TV, jakbym wiedział to bym brał Monitor hah :D (odnosi się to do innego tematu gdzie Krisol polecił mi TV)

https://www.bankier.pl/wiadomosc/We-Francji-abonament-RTV-placi-sie-wraz-z-podatkiem-lokalnym-1670170.html

Abonament na publiczne radio i telewizję wynosi 116 euro rocznie. Po zreformowaniu procedury jego pobierania, płaci się go razem z podatkami lokalnymi. Dzięki temu jego ściąganie jest teraz prostsze i tańsze.

 

Módlmy się żeby tylko u nas nie wprowadzili czegoś tak idiotycznego :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...