Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TargonTM

Myszka przy szybkich ruchach zacina CS

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem już kilka podobnych tematów ale żadne mi nie pomoga. Mam myszke hiro octagon i przy szybkich ruchach w csie po prostu sie zatrzymuje. Na pulpicie i w paincie czy innych grach jest spoko tylko w tym Csie jakiś problem. Raczej nie jest to wina myszki ale jak podłączyłem jakąś zapasową (noname) to w grze jest dobrze. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączyłem jakąś zapasową (noname) to w grze jest dobrze..

 

Tamta to też no-name.. pewnie słaby sensor, który ma problemy przy szybkich ruchach - sprawdz na innym podłożu może to wina podkładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiro Octagon i w innch grach, pulpit czy paint daje radę. Problem jest natomiast z csem a z myszką 5 razy tańszą tego nie ma.

 

Editl

Czytałem że to niby akceleracja negatywna.Czyli wpadałoby kupić inną myszkę? Steelseries rival100 byłby dobrym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logitech g203 - mniejsza od rivala ale lepszy sensor, ponoć rival ma polepszony sensor avago 3050 który możesz dostać tutaj https://www.morele.net/mysz-a4-tech-bloody-blazing-a90-a4tmys45083-757937/ - starszy avago ale dobry na tą cenę + metalowe ślizgi + oprogramowanie( w połowie płatne ale od 4 lat do v7m używałem z zablokowanym core 3 i 4 bez problemu) pare funkcji dodatkowych 2 wygodne guziki z boku i myszka wzorem przypomina ciut mniejszą wersję deathaddera.

 

Ogólnie to w tej półce cenowej

 

logitech g203<-rival<-a90(dlatego na ostatnim miejscu że pod uwagę biorę sensor który jednak w rivalu jest troche lepszy ale czy wart aż takiej dopłaty? (50zł)

 

 

Tylko logitecha to najlepiej sprawdzić w sklepie do ręki bo może być za mała.

 

@ co do twojej myszki hiro octagon siedzi w niej sensor avago, niestety nigdzie informacji o tym który to model, więc można założyć że najwyraźniej budżetowy- słaby zresztą myszka do najdroższych nie należy. Gdyby był tam avago godny polecenia producent chwaliłby się tym na prawo i lewo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim podłożu używasz myszki? Upewnij się, że wgrałeś wszelkie sterowniki od producenta. Podaj też specyfikacje całego komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się zdziwiłem, jak odkryłem, że przy bardzo szybkich ruchach mam akcelerację wsteczną (no przecież mam SS Rival 100!), ale włączyłem bezpośredni odczyt w grze (pomija system przy poolingu) i jak ręką odjął. Ale w sumie nadal nie wiem skąd to się wzięło, skoro w windowsie mam 6/11 i akcelerację off. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...