Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

e12

ASRock H110TM-ITX wifi BT

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić płytę główną ASRock H110TM-ITX, w standardzie nie posiada ona karty wifi/BT. Może ktoś poleci kartę M.2 / PCI-e. W necie widziałem karty, ale nie mają one anten - czy te karty działają bez anteny (z laptopa tez nic nie wystaje) - np karty intel 3160NGW,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić kartę na m.2 + przewód antenowy zakończony gniazdem ipex/mhf4 + anteny.

Anteny i przewody antenowy są dostępne u chinczyka.

Bez anteny działa, ale zasięg liczony w centymentrach :)

 

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem czy ta płyta jest już taka opłacalna - sama płyta 330 jest obecnie na morele + 100 karta wifi + 40 zasilacz (jak sie nie ma) + 92 najtańsza obudowa Chieftec + procesor i pamięci, ale te wsadzam do innych zestawów, wiec to jest porównywalne - 330 + 100 + 40 + 92 = 562zł + anteny od chińczyka

Asrock z wifi na pokładzie : ASRock H110M-ITX/AC - 309 i dalej obudowa z zasilaczem chieftec 90W - 230zł = 309 + 230 = 539zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nigdzie nie pisał, że małe jest tanie i ma się opłacać :)

 

Plus thin itx to brak plątaniny kabli, 2x slot m.2 na ssd + wifi&bt (asrocka jakbyś brał to rewizja 2.0 bo pierwsza ma msata który został zastąpiony na rynku standardem m.2) i możliwość wsadzenia do naprawde kompaktowych bud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zasięgu mam gigabyte F2A88XM z kartą wifi i bez antenek (same wyprowadzenia, antenki ściągnięte ze względów estetycznych) łapie sygnał nawet z 10m od routera, fakt że jest troszkę osłabiony niż z antenkami ale da się używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...