Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jaroszaro

Chińskie konsole

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czy myslicie, że sprowadzenie konsoli z Chin przez aliexpresa, albo inna tego typu stronkę to dobry pomysł? Chodzi mi głównie o taką, na której mają w teorii chodzić starsze gry na sege czy gameboye. Opłaca się to, czy to szmelc z badziewnymi emulatorami wgranymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem za 80 USD w zesżłym roku ... żałowałem że starego pieca a C2D i emulatorem PSX , SNES , N64 nie ogarnąłem :/ maszynka szitowata , pad tragiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tych "famiconach" z bezprzewodowymi padami? Mam nesa mini i rozmaite emulatory na kompa, ale na multi w "tanki" fajnie by bylo pograć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie odświeżam starego Pegasusa który miał w sobie 400 gier(podstawowe jak Mario, contra czy arkan i kopie), kupowany na pewno ponad 24 lata temu. Zasilacz dokupiłem jak i kable, teraz czekam na pady, porównamy do małej kosolki którą kupiłem na ali za 40 zł. Muszę jeszcze znajomych popytać, może komuś ostała się olimpiada ahhh ile padów przy tym poszło, piękne czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...