Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tim0

PC nie widzi nowej karty graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem nową kartę graficzna Rx 550 pulse 4gb i niestety windows nie widzi tej karty.

 

PS:Robiłem formata i odinstalowałem stare sterowniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem nową kartę graficzna Rx 550 pulse 4gb i niestety windows nie widzi tej karty.

 

PS:Robiłem formata i odinstalowałem stare sterowniki

Tzn jak nie widzi? to na czym uruchamia się obraz na komputerze? posiadasz zintegrowaną kartę? jeśli tak to wyłączałeś ją w biosie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jest niekompatybilny z plyta, ale serio? kupiles tego szrota za prawie 500zl? jak tak to oddawaj to jak najszybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba znalazłem rozwiązanie, sterowniki nie obsługują win 8.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba znalazłem rozwiązanie, sterowniki nie obsługują win 8.1

yy? to jakie ty sterowniki instalujesz? wchodzisz tu http://support.amd.com/en-us/download po prawej wybierasz swój system jaki posiadasz, swoją kartę i wyświetla ci najnowszy sterownik pod twój system.

 

Już wiem o co ci chodzi, faktycznie na stronie w wyszukiwarcie system 8.1 nie instnieje, ostatnio wyszła wersja software 17.7.1 tą instalowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jest niekompatybilny z plyta, ale serio? kupiles tego szrota za prawie 500zl? jak tak to oddawaj to jak najszybciej

 

Tak kupiłem :) i co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeplaciles, to nie jest warte wiecej niz 300zl

za mniejwiecej tyle co ty dales za 550 mozesz miec 1050 ktory jest lepszy nawet wiecej niz 2 razy..

2tyg raczej nie minely, ja ci radze to zwrocic i kupic 1050 zebys nie zalowal pozniej.. ale jak chcesz to zrobisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak ci radza wyzej oddaj to cos co kupiles, grzecznie odbierz pieniazki i kup gtx1050 duzo duzo szybsza karta.na te 4gb na niej nawet nie patrz jej te gigabajty nie pomoga :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...