Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawbuk

Corsair RM750X 750W Gold - GWARANCJA BCM!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 

 

Mam do sprzedania nowy zasilacz Corsair RM750X 750W Gold - GWARANCJA BCM!!

 

 

 

Zasilacz kupiłem 23 grudnia 2016 roku w krakowskim salonie X-Kom. Jest on objęty 10 - letnia gwarancją, a więc jeszcze przez ponad 9 lat. Oczywiście dołączam oryginalny dowód zakupu!

 

 

Zasilacz jest nowy, nieużywany, w idealnym stanie, z kompletnym wyposażeniem. Zasilacz ma tryb półpasywny, czyli bez obciążenia będzie niesłyszalny.

 

 

Kupiłem go do drugiego zestawu komputerowego, który planowałem zbudować, ale inne wydatki i przeprowadzka sprawiły, że zmieniłem plany. Od zakupu zasilacz leżał w szafie.

Jedynym problemem natury estetycznej jest zarysowane zewnętrzne pudełko na spodniej stronie (więc jeśli ktoś lubi robić wystawkę z pustych pudełek to nadal się ono do tego celu nadaje).

 

 

 

W skład zestawu wchodzi:

 

- zasilacz

 

- materiałowy futerał na zasilacz

 

- kabel zasilajacy

 

- komplet kabli podłączeniowych

 

- torba na kable

 

- instrukcja i karta gwarancyjna

 

- trytytki

 

 

Tutaj link do pełnej specyfikacji sprzedawanego przeze mnie zasilacza (wersja po angielsku):

 

http://www.corsair.com/en-eu/rmx-series-rm750x-750-watt-80-plus-gold-certified-fully-modular-psu

 

 

Tutaj link do specyfikacji sprzedawanego przeze mnie zasilacza (wersja po polsku):

 

 

https://www.morele.net/zasilacz-corsair-rm750x-750w-cp-9020092-eu-779367/

 

 

 

Link do aukcji Allegro

 

 

 

Wszystkie zdjęcia w galerii wykonane zostały osobiście przeze mnie 16 lipca 2017 roku.

 

 

DrLUt1J.jpg?1

 

 

W1meUhm.jpg?1

 

 

8UDpix5.jpg?1

 

 

MzrvvV6.jpg?1

 

 

C9RAJs9.jpg?1

 

 

iHHgnC3.jpg?1

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 

 

Mam do sprzedania kartę graficzną Gigabyte GeForce GTX 1070 G1 Gaming 8GB - GWARANCJA BCM!!!

 

 

 

Kartę kupiłem 2 lipca 2016 roku w krakowskim salonie X-Kom. Jest ona objęta 3 - letnia gwarancją, a więc jeszcze przez prawie 2 lata.

Oczywiście dołączam oryginalny dowód zakupu!

 

 

Karta graficzna jest w praktycznie idealnym stanie, z kompletnym wyposażeniem, nie posiada uszkodzeń mechanicznych.

Karta ma tryb półpasywny, co oznacza, że bez obciążenia jest całkowicie niesłyszalna.

 

 

Kartę sprzedaję, ponieważ niedawno się przeprowadziłem, kupiłem PS4 Pro i teraz całkowicie przechodzę na granie na konsoli - mam niewiele

wolnego czasu, więc nie chcę wydawać pieniędzy na modernizację platformy, na której gram kilka razy w miesiącu. Od momentu zakupu karta

rzadko była tak naprawdę używana - większość czasu spędziła w trybie półpasywnym.

 

 

 

W skład zestawu wchodzi:

 

- karta graficzna

 

- płyta ze sterownikami

 

- instrukcja

 

- komplet zaślepek

 

Tutaj link do pełnej specyfikacji sprzedawanej przeze mnie karty graficznej:

 

http://pl.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N1070G1-GAMING-8GD#sp

 

 

 

Link do aukcji Allegro

 

 

 

Wszystkie zdjęcia w galerii wykonane zostały osobiście przeze mnie 16 lipca 2017 roku.

 

 

1jbe43N.jpg?1

 

 

uW6CnaK.jpg?1

 

 

8bZybss.jpg?1

 

 

p1cwpWQ.jpg?1

 

 

FqXUQdv.jpg?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Jutro kończy się aukcja, więc serdecznie zapraszam do licytowania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...