Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

duchos

GigaWorks T3 lub alteratywa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy obecnie istnieje jakaś dobra i uzasadniona alternatywa głośników w systemie 2.1 dla GigaWorks T3? Od razu mówię, że mają to być głośniki do komputera (głównie laptop), więc do powiedzmy T3 dokupuję jeszcze Sound Blaster X-fi HD. Biorę zewnętrzną kartę muzyczną, bo Realteki się nie nadają do takich zestawów 2.1. Proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w ogóle jakoś nie kupuję tego zestawu.

 

Nie lepiej kupic jakieś dobre 2.0 (któraś niby zła firma miała fajne chyba Modecom) ? Edifier, chyba Genius miał coś ciekawego.

 

I do tego jakiś Xonar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że seria Gigaworks była naprawdę świetna. Miałem kiedyś Gigaworks ProGamer 5.1 i były boskie. Edifer czy Genius są wielkie i raczej trudno nazwać je komputerowymi. Poza tym trzeba bassu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz Edifierów C2XD nie mogę się zgodzić. Bas mają cudowny. Jeżeli grasz czy słuchasz muzyki nawet na 1/5 mocy zawsze możesz podbić dudnienie przy pomocy zestawu Equalizer APO + Peace (GUI do tego programu). Gigaworksy T3 ma mój przyszły teść przy swoim PC więc mam porównanie. Edifiery C2XD powinny spełnić Twoje wymagania w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam odsłuchu tych Ediferów. Miałem już wcześniej GigaWorksy, więc jestem pewny ich jakości dźwięku. W Szczecinie raczej pewnie nie będę miał takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry sub kosztuje sporo więcej niż komputerowe zestawy

Jak chcesz słaby zestaw idziesz w coś pokroju edifiera C3 może lepsze będą wspominane Taga, za mały budżet ogólnie na dobry bas moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gigaworksy nie krają. Ich pasmo przenoszenia, wróć charakterystyka akustyczna jest tak tragiczna, że może powodować krwotok z uszu.

Łączenie ich z X-Fi HD też nie ma sensu, nie ta klasa głośników.

A to, że miałeś jakieś tam głośniki z nazwą Gigaworks nic nie znaczy, bo nie jednemu psu na imię burek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...