Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zdzisław_Dyrman

All in one laserowa kolorowa z wifi co zakupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Zamierzam zakupić drukarkę laserową all in one kolorową z wifi i wybór na podstawie różnych rantingów padł na takie modele:

Brother DCP-9020CDW

Urządzenie wielofunkcyjne HP M477fnw

Urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 6027V_NI, ADF, Wireless, A4

Canon i-Sensys MF724Cdw

kolejność przypadkowa.

Zależy mi przede wszystkim na taniej eksploatacji urządzenia - zamierzam korzystać z zamienników lub regeneracji tonerów.

Może coś jeszcze zaproponujecie?

Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy obecnym systemach ink dopełnienia tuszy, skierował bym się w tą stronę i zerknął na ofertę epsona, canona, czy brothera, wypada mega tania eksploatacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przy takich tematach dla własnego dobra wypadałoby podać ilość wydruków w miesiącu oraz informacje o ewentualnych dłuższych przerwach.

 

przy obecnym systemach ink dopełnienia tuszy, skierował bym się w tą stronę i zerknął na ofertę epsona, canona, czy brothera, wypada mega tania eksploatacja.

Zgoda, ale dodałbym, że wypadałoby w miarę regularnie drukować, aby na problemach z czyszczeniem głowic się nie skończyło. Kolejna sprawa dużo mniejsza szybkość drukowania przy najwyższej jakości wydruku. Epson seria L, Canon seria G, Brother seria DCP-T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przy takich tematach dla własnego dobra wypadałoby podać ilość wydruków w miesiącu oraz informacje o ewentualnych dłuższych przerwach.

 

Zgoda, ale dodałbym, że wypadałoby w miarę regularnie drukować, aby na problemach z czyszczeniem głowic się nie skończyło. Kolejna sprawa dużo mniejsza szybkość drukowania przy najwyższej jakości wydruku. Epson seria L, Canon seria G, Brother seria DCP-T.

Witam niestety liczby kopii nie jestem w stanie określić. Urządzenie będzie eksploatowane w domu przez dwóch młodzieńców. W szkole realizują różne projekty i jest potrzeba druku kolorowego. Dłuższe przerwy to podejrzewam okres wakacyjny. Miałem kiedyś hp inkjet i po dłuższym postoju zaschły głowice kolorowe. Swoją uwagę kieruję w stronę lasera.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym Brothera, niskie koszty eksploatacji, a jeżeli chodzi o zaopatrzenie w tusz to zajmujemy się tym na co dzień - zajrzyj do nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś byłem w sklepie, aby obejrzeć laserówki i gościu polecał mi brothera dcp t500w atramentówkę. Faktycznie cena o połowę mniejsza, zamienniki można wlewać bezpośrednio do pojemników drukarki, cena oryginałów bardzo niska, wystarczają na bardzo dużo kopii zarówno czarny 6000, kolor 5000 stron. Jakość druku podawana przez producenta rozdzielczość 6000x1200 dpi kolor i mono nie dorównują konkurencji nawet laserowej. Wydaje się to być dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o koszty eksploatacji i parametrów urządzenia. Obawiam się tylko, że podobnie jak poprzedniej mojej atramentówce HP kolorowej po pewnym czasie nieużytkowania, zaschnie głowica i po ptakach. Jeśli zreanimuję moją laserówkę mono HP to druki mono puszczałbym przez lasera a kolor przez Brothera. Co o tym myślicie? Jeśli atramentówka odpadnie to prawdopodobnie będzie to Brother dcp-9020.

Polecałbym Brothera, niskie koszty eksploatacji, a jeżeli chodzi o zaopatrzenie w tusz to zajmujemy się tym na co dzień - zajrzyj do nas.

gdzie miałbym zajrzeć?

 

 

Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam brothera, łatwo dokupić do nich zamienniki i jeśli urządzenie będzie podłączone pod prąd to nie powinno zaschnąć nic nawet jeśli się nie będzie drukowało dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, decyzja podjęta i zakup dokonany. Padło na Epson l486 po rozmowie z kolegą, który polecił mi ten model.

Dzięki za porady. W sklepie nie dla idiotów teraz jest promocja na ten model i można go kupić za 819 zł.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, decyzja podjęta i zakup dokonany. Padło na Epson l486 po rozmowie z kolegą, który polecił mi ten model.

Dzięki za porady. W sklepie nie dla idiotów teraz jest promocja na ten model i można go kupić za 819 zł.

Pozdrawiam.

Siema,

w takim razie, jeżeli dużo drukujesz, to już zacznij się zastanawiać nad resetem licznika i odprowadzeniem zużytego tuszu na zewnątrz urządzenia. Jeszcze ten temat kiedyś w przyszłości może się przydać: Jak sobie radzić z zapchaną głowicą w drukarce. W elce nie odpowiada mi też fakt, że nie łyka grubszego papieru. Kapryśna jest też co do kopert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...