Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Poszukiwacz195

switche razer ultimate 2016

Rekomendowane odpowiedzi

siemano.

 

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/klawiatura-przewodowa-razer-blackwidow-ultimate-2016?gclid=Cj0KCQjwhrzLBRC3ARIsAPmhsnVjdd9kauA8GR7IjCKm0yPzmzpkiOsj-mTMP__HV0uYFx1VU1S9URcaAvUyEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

 

z jakich switchy korzysta klawiatura razer ultimate 2016 ?

 

jeszcze chińskie kailh czy to już produkcja greetecha?

 

https://www.x-kom.pl/p/342838-klawiatura-przewodowa-corsair-k70-cherry-mx-red-blue-led.html

 

ta nie byłaby lepsza?

 

mam dylematy pomiędzy razerowskimi switchami a cherry mx

 

wygrywają z chińskim kailh mxy ale nie wiem jak to sie ma do autorskich razera o ile to greetech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BW Ultimate 2016 ma już switche Greetecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BW Ultimate 2016 ma już switche Greetecha.

Nie!

Razer BlackWidow Ultimate 2016 50g (Cherry mx to Kailh)

Razer BlackWidow X Ultimate (Cherry mx to Greetecha)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalem sie na natec rx85 z brownami.

Natec = Genesis ta podróbka to największe guwno jakie w zyciu widzialem ceny? kurde... xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

299, kailh brown fajna jest nie mam co narzekac

 

za 280 sharkoon oferuje również kailh w dodatku bez kabla w oplocie i mega ogromnej ilości brzydkiego plastiku z nieodklejaną nakładką

 

jedna rzecz której moge sie czepić to oczojebne diody które zakleiłem cienką tasiemką i już ok poza tym dość cicha fajny skok i tyle i tak lepsze od membrany

 

 

i jest mega fajne kółeczko do kręcenia :D ano też podstawkę magnetyczną która naprawde świetnie sie spisuje :D

 

zastanawiałem się nad razerem ale po oczytaniu tematu i tego co oferuje klawiatura to kiepsko wypadło z tego powodu że ma usb od strony myszki więc można uwalić porty, cała to plastik, bardzo głośna i najlepsze ma antighosting do 10 klawiszy.. w cenie 450zł

 

pozdrawiam razer master race.. to tragedia jest serio ta klawiatura tyle kosztuje i mało oferuje a greetech to coś porównywalne do kailha więc szkoda przepłacać za fajny design i logo..

 

razer też startował kiedyś i sprzedawał klawiatury od kailha a jednak ludzie kupowali i chwalili.

 

ten genesis rx85 co prawda ma tylko jeden kolor podświetlania ale mimo to można dużo trybów ustawiać a kolor biały jest w sumie na tyle uniwersalny i pasujący do otoczenia że wypada bardzo fajnie. Do 300zł szukałem klawiatury bo po namyśle i ciężkim przebieraniu nie mogłem trafić na nic dobrego bo sharkoon w sumie niezły ale kabel bez oplotu i sporo niepotrzebnie dopchanego plastiku, deluxe km02 zbyt wystające klawisze i kiepski wygląd, modecom volcano gamer - kailh blue i do tego koślawe a zobaczyłem na saturnie nateca za 299 i brałem bo 340 bym za to nie dał a po tyle jest na morele i xkomie jedynie saturn za tyle opychał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie!

Razer BlackWidow Ultimate 2016 50g (Cherry mx to Kailh)

Razer BlackWidow X Ultimate (Cherry mx to Greetecha)

Mylisz się. Zarówno Ultimate 2016, jak i X mają te same switche Greetecha. Wcześniejsze Ultimate'y miały Kailhy, a wersja 2013 była na Cherry MX.

Switche Kailh'a są bardziej kanciate, Greetechy mają zaokrąglony przód. Wystarczy włączyć pierwszą lepszą reckę BW Ultimate 2016. http://imgur.com/a/Xhmw0 - tu masz foto switcha Greetecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...