Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maniu1000

aero2 - Wasza opinnia i kilka pytań.

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany alternatywą darmowego internetu jaką jest Aero2, czy ktoś korzysta/korzystał, jakie jest Wasze zdanie?

 

Czytałem że w standardzie bez kupna pakietu, ma on ograniczenia do 512 kb i trzeba wpisywać kod co 60min, co moim zdaniem jak za internet za darmo nie jest wielkim minusem.

 

Czy poza wklepywaniem kodu co 60min, są jakieś poważniejsze wady, jakiś haczyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przychodziły co kilka miesięcy informacje do zapłaty za piractwo że niby jakiś film pobierałem przez torrent pomimo iż karta leżała nie używana w szufladzie.

 

Oddałem kartę dla AERO i zwrócili mi depozyt.

Pisma już nie przychodzą, nie wiem jaki desperat by pobierał torrenty prędkością 512kb/s ale to chyba pomyłka była :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przychodziły co kilka miesięcy informacje do zapłaty za piractwo że niby jakiś film pobierałem przez torrent pomimo iż karta leżała nie używana w szufladzie.

 

Oddałem kartę dla AERO i zwrócili mi depozyt.

Pisma już nie przychodzą, nie wiem jaki desperat by pobierał torrenty prędkością 512kb/s ale to chyba pomyłka była :E

 

ja :E

 

Ale mam net od t mobila i nic nie przychodzi to pewnie jakaś ściema była :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej prędkości to podobno i obrazki się wolno ładują, a co tutaj mówić o jakimś większym pliku - nawet na riedtiuba by się nie wlazło. XD

 

Mam nadzieję, że mnie coś takiego by nie spotkało. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu było ograniczenie 512kbps i przepisywanie kodów co 60min, niestety mój router nie chciał współpracować z tymi kodami i olałem temat. Ostatnio chciałem wykorzystać aero (nie używałem swojej karty z pół roku albo dłużej) i okazało się, że dranie zdezaktywowali sima :kwasny: Znając ich bardzo pomocny support, pewnie należy wysłać list ZPO co jest bez sensu... Do tego coś pokombinowali z priorytetami i u mnie net chodził jak krew z nosa, kiedy jeszcze z 2-3lata temu było całkiem ok.

 

Ostatnio w Playu dają za friko 3GB co miesiąc do końca września (nawet do taryfy "odnowa") i jest to dużo lepsza oferta do sporadycznego użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej prędkości to podobno i obrazki się wolno ładują, a co tutaj mówić o jakimś większym pliku - nawet na riedtiuba by się nie wlazło. XD

 

Mam nadzieję, że mnie coś takiego by nie spotkało. xD

 

Przy takiej predkosci to se youtuba w 240p mozna ogladac. Na 360p to juz trzeba czekac az sie zboforuje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tak że mając jeden abonament w Orange, wziąłem sobie dodatkową kartę z netem. Normalnie kosztuje to 20zł msc ale z racji pierwszego abonamentu wychodzi 10zł. 3GB mam normalnie a z tej karty 5GB z pełną prędkością a jak się skończy to za free 100GB z ograniczeniem prędkości do 5Mb/s więc całkiem spoko :)

a w Play jak jesteś na roamingu krajowym to masz ograniczenie do 3Mb/s :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej zainwestować 75 zł na rok za gwarantowane 100 GB co miesiąc w LTE ?

Wychodzi nieco ponad 6 zł na miesiąc, a nie trzeba się męczyć z mikro prędkościami i kapciem w aero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej zainwestować 75 zł na rok za gwarantowane 100 GB co miesiąc w LTE ?

Wychodzi nieco ponad 6 zł na miesiąc, a nie trzeba się męczyć z mikro prędkościami i kapciem w aero.

Jakiego operatora masz tutaj na myśli?

 

Bawienie się w abonamenty nie wchodzi w grę, mogę kupić pakiet ale beż żadnych zobowiązań.

 

Aero2 z tego co widzę ma jedną zasadniczą zaletę, gwarantuje co prawda słaby lecz darmowy internet.

 

Jak wyjadę gdzieś i będę potrzebował skorzystać z internetu za free, to myślę jest to w porządku opcja.

 

Wszedłem na stronę playa i fakt jest 3gb, ale do końca lata - mimo to dzięki za informacje Mateusz31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zasieg lte z nadajnikow i sprzet z lte to red bull mobile stary starter i ci wychodzi darmowe lte za 50zl na 3miechy po 100gb na miesiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowe Aero2 nie nadaje się jako normalny dostęp do netu. Jest po prostu zbyt wolno. Można zrobić interwencyjnie przelew czy sprawdzic maile, ale takie komfortowe korzystanie z netu nie jest w opcji darmowej możliwe. No i co 60 minut kapcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego operatora masz tutaj na myśli?

Bawienie się w abonamenty nie wchodzi w grę, mogę kupić pakiet ale beż żadnych zobowiązań.

Aero2 z tego co widzę ma jedną zasadniczą zaletę, gwarantuje co prawda słaby lecz darmowy internet.

Jak wyjadę gdzieś i będę potrzebował skorzystać z internetu za free, to myślę jest to w porządku opcja.

 

Redbull mobile na kartę - przy przeniesieniu numeru z innej sieci do rbm dostajesz rok ważności konta, stąd tak niska cena za neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redbull mobile na kartę - przy przeniesieniu numeru z innej sieci do rbm dostajesz rok ważności konta, stąd tak niska cena za neta.

Dzięki za informacje. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na upartego da się , ale to wyższy level sado maso . Jak sięgnę pamięcią jak się kiedyś ludzie na neostrade 512 rzucali bo fajnie chodziło a dziś to porażka jest . Są pakiety danych 5zł i jest 3GB na miesiąc . Znika ta zabawa z kodami i praca w dowolnym paśmie więc odpada ryzyko że wywali z sieci bo zasięgu nie ma czy coś . To już działa ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam jajero tylko w smartfonie, nawet śmiga.

Z torkami dałem sobie spokój jak wprowadzili Kapcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są pakiety danych 5zł i jest 3GB na miesiąc . Znika ta zabawa z kodami i praca w dowolnym paśmie więc odpada ryzyko że wywali z sieci bo zasięgu nie ma czy coś . To już działa ok .

Masz na myśli play, tak?

 

Ja używam jajero tylko w smartfonie, nawet śmiga.

Z torkami dałem sobie spokój jak wprowadzili Kapcia.

Możesz napisać o tym coś więcej, bo wygooglałem to sobie i nic konkretnego nie znalazłem? xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli play, tak?

 

 

W aero można kupować pakiety z pełną prędkością i bez tych kodów co godzinę

za 30zł masz 30gb i jakieś tańsze są jeszcze. Obczaj na ich stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aero można kupować pakiety z pełną prędkością i bez tych kodów co godzinę

za 30zł masz 30gb i jakieś tańsze są jeszcze. Obczaj na ich stronie

Rozumiem, czyli w momencie gdy zakupie pakiet, wpisywanie nowego kodu co 60min znika. :D

 

Obczaiłem ich pakiety, jak na moje oko są w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze taka ciekawostka odnośnie Aero2. Akurat mam modem, który chyba nie spełnia ich wymogów. Jak lecę na darmówce, to mnie ciągle wywala, zrywa połączenie. Jak wykupię pakiet to modem działa na max możliwościach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z tego czasami na telefonie z dual simem jak nie mam MB w playu. Nadaje się do GG i maila, do przeglądania neta średnio, ale kiedyś obejrzałem przy pomocy aero PSY 1 i 2 na cda w 360p :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że wystarczy mieć sam Hub do kart tak, by korzystać z tego internetu (nie licząc oczywiście samej karty, którą przysyłają)?

Korzystam z tego czasami na telefonie z dual simem jak nie mam MB w playu. Nadaje się do GG i maila, do przeglądania neta średnio, ale kiedyś obejrzałem przy pomocy aero PSY 1 i 2 na cda w 360p :E

Długo czekałeś aż film się załaduje? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo czekałeś aż film się załaduje? :E

 

Szło bez przerywania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szło bez przerywania

No to na co tu narzekać, jak za darmo daje radę filmy oglądać. :E

 

Co prawda to nie hd, no ale kurcze... ja w ogóle myślałem że nie ma czegoś takiego, jak darmowy internet.

 

Jak nie ma poważniejszych problemów, jak niska prędkość i wklepywanie kodu co 60min, to myślę że się pokuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam że odkopuje, ale temat dalej dotyczy Aero2 i nie chcę zakładać specjalnie nowego wątku.

 

Mam już kartę, właśnie z niej użytkuje - telefon robi mi za modem, niestety mam Lumię więc aktualnie nie mogę korzystać ze swojego numeru (chciałem użyć starej Nokii, ale ma założonego simlocka), i z tym wiąże się moje pytanie.

 

Jaki modem do tej karty sim byście mi polecili, w miarę tani i dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...