Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość SunTzu

Wszystkiego najlepszego z okazji dziesiątych urodzin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SunTzu

tort_383069.jpg

 

 

Przepraszam za spóźnione życzenia. Minęło 19stego 10 lat od ostatniego artykułu o pastach termoprzewodzących. To jeden z podstawowych elementów każdego komputera.

http://pclab.pl/art27565.html

Arty vegi czytało się świetnie, ostatni o zdaję się o Llano.

 

Obudowy, zasilacze, wentylatory, pasty, dyski twarde (choć tu nowe serie wychodzą ślamazarnie), schładzacze.... totalnie tego brakuje.

Brakuje testów na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, przydałoby się ruszyć coś w temacie. Może się nowy wydawca wypowie :Up_to_s:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie sa clickbaitowe tytuly ktore mozna wrzucac jako powiazane do "njusow" na glownej onetu i pochodnych ;> Grazyna i Janusz nie zainteresuja sie tym, a gimbaza czerpie wiedze z linkow sponsorowanych od streamerow i jutuberow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego skostniałe i zeschnięte silikony, pasty niczym gum, kleje i inne wynalazki które dzisiaj mogą świętować swoje termiczne problemy lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SunTzu

Ja nie rozumiem czemu nie można tego przetestować co roku. Kiedy miał premierę Corsair AXxxxi raz dobry art i czasem coś zostanie na lata....

Podobnie ile lat ma Gelid GC Extreme...

... to jest raptem jeden art z przeglądem nowych zasilaczy i porzadnym testem.

 

No i przegląd schładzaczy co gen procesorów. To jest raptem jeden art. Z chłytliwym tytułem najlepszy glut do Ryzena... albo najlepszy schładzacz do Threadrippera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem czemu nie można tego przetestować co roku. Kiedy miał premierę Corsair AXxxxi raz dobry art i czasem coś zostanie na lata....

Podobnie ile lat ma Gelid GC Extreme...

... to jest raptem jeden art z przeglądem nowych zasilaczy i porzadnym testem. (...)

 

Słuszna uwaga. Tym bardziej, że większość testów past w necie to ^#$%^#. Nie ma dobrego, rzetelnego testu. Szerokie pole do popisu. A wyszło kilka fajnych produktów... Grizzly, phobya, "nowy" CG Extreme...

Albo to, co kocham najbardziej - super test past termoprzewodzących robiony na procesorze z glutem. mad2.gif Rzetelne, naprawdę...

 

Nie, no serio. Strzał w dziesiątkę. Przecież pasty to podstawa jest... Ludzie teraz po 10 lat pasty nie zmieniają, bo nie wiedzą na co lol2.gif

 

matekmz coś pisał niedawno, że robią nowe poradniki. Ciekawe czy o tym pomyśleli scratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O testach past i schładzaczy rozmawialiśmy w zeszłym tygodniu - też uważam, że tego brakuje, więc takie artykuły na pewno się pojawią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SunTzu

O testach past i schładzaczy rozmawialiśmy w zeszłym tygodniu - też uważam, że tego brakuje, więc takie artykuły na pewno się pojawią ;)

+ zdjęcie czapy u Intela (nawet z lutem) i AMD jeśli macie na zbyciu. Powinno być zaskoczenie.

 

Tak wiem :P

Za rok minie 10 lat od twojego artu o karcie dźwiękowej :E

Za 3 lata będzie 10 lat od ostatniego testu zasilacza :E

Za rok będzie 5 lat od ostatniego testu dysku twardego (swoją drogą od tego czasu jest zupełnie inny rynek, jest toshiba (jeszcze), WD, Seagate)

Ostatni art pisałeś o Llano (tak żebyś czuł się prześladowany od fana twoich artów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ zdjęcie czapy u Intela (nawet z lutem) i AND jeśli macie na zbyciu. Powinno być zaskoczenie.

 

Możesz rozwinąć? O co chodzi?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SunTzu

Niech to wyjaśni pclab testami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj aplikowałem MX2 nie sądziłem że jest taka gęsta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pclab.pl/art16758.html

To był koniec, SunTzu. Moja droga ze stacjonarkami właśnie wtedy się rozjechała. Płytą DFI byłem tak zachwycony, że sobie sprawiłem jej siostrę DFI LANParty UT nF4 SLI-D. To była moja ostatnia płyta główna w komputerze stacjonarnym. Nigdy więcej stacjonarki nie miałem.

 

http://pclab.pl/art27565.html - tak, to był mój ostatni artykuł zrealizowany z użyciem własnej platformy sprzętowej desktopowego PC. Potem był Onet i kolejne lizusowskie sektretarki redakcji aka "już nie możesz mieć swojej platformy, w domu. Byłeś wiarygodny, ale już nie jesteś".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne chociaż te sekretarki? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne chociaż te sekretarki? :P

Tomek, a Ty ciągle o kobitkach! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SunTzu

http://pclab.pl/art16758.html

To był koniec, SunTzu. Moja droga ze stacjonarkami właśnie wtedy się rozjechała. Płytą DFI byłem tak zachwycony, że sobie sprawiłem jej siostrę DFI LANParty UT nF4 SLI-D. To była moja ostatnia płyta główna w komputerze stacjonarnym. Nigdy więcej stacjonarki nie miałem.

 

http://pclab.pl/art27565.html - tak, to był mój ostatni artykuł zrealizowany z użyciem własnej platformy sprzętowej desktopowego PC. Potem był Onet i kolejne lizusowskie sektretarki redakcji aka "już nie możesz mieć swojej platformy, w domu. Byłeś wiarygodny, ale już nie jesteś".

Słowo klucz stacjonarki :)

Strzeliłeś potem świetny artykuł o podkręcaniu llano... ile to lat później było :P Czeka się u ciebie te kilka lat na ten art ale jak jest to warto przeczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...