Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Poszukiwacz195

kailh brown- gry

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie mam na oku klawiature natec genesis rx85 za 300zł.

 

Ma ona jedno podświetlenie -białe uniwersalne ok.

 

Podkładkę odłączaną na magnes fajnie wykonaną

 

Pokrętełko do dźwięku( fajny bonus)

 

Dobre wykonanie jako całość mimo obecnego plastiku(pcv?) jest też okryta aluminiową powłoką.

 

Ma wzmacnianą spację po bokach 2 równoważniki

 

Również posiada kabel w oplocie

 

Do tej ceny klawiatura wydaje sie nie miec wad natomiast jest jedno pytanie.

 

To bedzie moj pierwszy prawdziwy mechanik niestety na tanszej wersji przelacznikow bo KAILH ale mimo to są lepsze niż outemu i powinny wytrzymać ale pytanie brzmi JAK MA SIĘ TO DO GIER? sporo gram w moby, FPS i trzeba tam dusić te klawisze a na blue jest problem z mocnym haczeniem i dokładnym dociskaniem klawiszy, browny to coś pomiędzy blue a redami i właśnie dlatego wytypowałem klawiaturę nateca. Czy browny sprawdzają się w grach sporo lepiej niż blue? czy różnica jest marginalna i one nie są zbyt dobre.

 

Jeżeli nie to czy klawiatura sharkoon sg1 kailh red będzie dobra? głównie zraziła mnie wszechobecność średniej jakości plastiku oraz kabel który nie jest w oplocie, jest słaby z takimi kablami miałem doczynienia w słuchawkach które zazwyczaj byly wymieniane przez pęknięcie/ułamanie się kabelka.

 

 

mechaniki czy kailh czy mx mają dużą trwałość i tutaj o to się nie boję tak jak o kabel co w pewnym sensie mocno dyskwalifikuje tą klawiaturę ale jeżeli browny są kiepskie do grania to chyba będę zmuszony ryzykować.

 

Co sądzicie sharkoon skiller kailh red vs natec genesis rx85?

 

i jeszcze jedna sprawa- gdzie na allegro sprzedają oringi do tej klawiatury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...