Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Arushat

Nowa karta graficzna- nienaturalne wyostrzenie obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Właśnie zainstalowałem nową kartę graficzną, lecz pojawił się problem. Obraz jest tak jakby wyostrzony. krawędzie są bardzo nasycone. Sprawdzałem w ustawieniach nVidii i systemowych, ale nic nie znalazłem. Tutaj plik poglądowy: http://iv.pl/images/95311884594668936030.jpg

Z góry dziękuję za pomoc.

 

EDIT: Już nie ważne. Zmieniłem ostrość w ustawieniach monitora. Tak dla potomności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co bym zrobił to przeinstalowałbym sterowniki na świeżo, a dopiero później grzebał w monitorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up a w życiu, tym bardziej że wyświetlając zrobionego screena na dobrze ustawionym monitorze, problem nie występuje (jak otworzyłem wygląda normalnie), zatem ewidentnie wina ustawień monitora.

Na przyszłość, to takie rzeczy, jak ktoś nie ma pewności czego to wina, a nie ma monitora na podmiankę, to łatwo sprawdzić robiąc właśnie screena i otwierając go na innym wyświetlaczu, choćby na tablecie, laptopie czy telefonie. Jeżeli wygląda normalnie, albo znacząco inaczej niż na kompie z którym jest problem, to znaczy że wina jest po stronie monitora nie karty, jeżeli wygląda tak samo, to wina prawdopodobnie kompa nie monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...