Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chmielu1258

Dysk magazyn 2 TB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jaki byście polecili dysk na magazyn do pc z sygnatury. Coś w miarę szybkiego, cena ma mniejsze znaczenie. Na Toshibie z syg zaczyna brakować miejsca i do demonów prędkości to on nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up - bardzo pomocna uwaga ...

 

Do autora - na magazyn nie potrzeba szybkiego dysku, ale współczesne 2TB 5400 obr i tak będą dużo szybsze od tego starego co masz. Ja bym szedł w kolejną Toshibę lub Hitachi, Seagate odradzam bo już trzy mi padły z różnych powodów, a kulminajcą po której porzegnałem się z tą marką, było padnięcie właśnie Seagate 2TB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na magazyn to priorytetem jest raczej bezpieczeństwo niż szybkość.

 

Może WD RED?

 

Niestety nie widzę go na stronie sklepu który podałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Si.

 

Cichy, szybki, nie grzeje się i w internetach piszą, że mało awaryjny. Mam za krótko, żeby coś na temat awaryjności powiedzieć.

 

Swoją drogą zamówiłem już drugi, tylko teraz 2TB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz z Blue trochę strach bo to przefarbowane Green, które najlepszych opinii nie mają.

 

Mam 2 niebieskie terabajtówki EZEX i rzeczywiście niezłe dyski ale trochę szumią (z tym, że one mają już z 5 lat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym za WD Red nie przepłacał.

 

Redy też potrafią padać jak każde inne dyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam P300 3TB, właśnie jako magazyn, kupiony w zeszłym roku i na razie jest dobrze, jednak jak popracuje bezawaryjnie ze 3-4 lata to będę mógł go polecać :). Seagate tyle nie wytrzymywały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem dwie toshiby P300 (po padzie 2-TB seagate'a). Nie żebym polecał, ale skoro piszecie, to ja też piszę. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam P300 3TB, właśnie jako magazyn, kupiony w zeszłym roku i na razie jest dobrze, jednak jak popracuje bezawaryjnie ze 3-4 lata to będę mógł go polecać :). Seagate tyle nie wytrzymywały.

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...