Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sewciu

Ustawienie 4:3 w LG 24gm77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakis czas temu zakupilem LG 24GM77 i jestem z niego naprawde zadowolony problem jest w tym ze jak mialem rozdzielczosc 1024x768 czyli 4:3 z czarnymi paskami w csgo tak po aktualizacji windowsa juz jej nie mam i nie moge tego przestawic a probowalem wszystkiego... Macie jakies pomysly? Monitor podpiety jest Displayportem a drugi monitor HDMI jesli mialoby to jakies znaczenie

EDIT: Malo tego kiedy wlacze gre pojawiaja mi sie niektore rzeczy z windowsa tak jakby gra w ogole nie dzialala w pelnym oknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji Windowsa zniknęła opcja wyboru rozdzielczości 4:3 w CS:GO? Jakoś niejasno to opisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz naprawilem ten problem wydaje mi sie ze reinstal sterownikow i podmiana jednego folderu naprawila blad ale mam jeszcze jedno pytanie czy jest mozliwosc ustawienia drugiego monitora tak aby gdy jestesmy w meny w csie np i przejechodzac kursorem na drugi ekran i klikajac na nim nie minimalizowala sie gra? lub jak zrobic aby gra szybciej sie minimalizowala i wracala do fullscreena? Jest taka mozliwosc w ogole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...