Skocz do zawartości
marki

Netflix - skąd takie ceny na Allegro?

Rekomendowane odpowiedzi

O ja p....lę, pisze na forum w słabych warunkach, na szybkości, nie mam ostatnio jak, a tutaj....ja p....lę. No sorry OFF

No to jak piszesz na forum nie składnie, byle jak to się nie dziw, że cię ludzie nie rozumieją. Coś a coś. A tam właśnie był fajny kawałek, zaczynasz zdanie od "Ja", potem czasownik jest w drugiej osobie (per ty), a na końcu jeszcze w trzeciej. Nawet jak przy odrobinie dobrej woli założę, że tam miało być "ę" zamiast "e", czyli znowu pierwsza osoba, to dalej nie ma jak wywróżyć czy ty coś piszesz o sobie, czy zwracasz się do czytelników, czy może masz atak padaczki i palce przypadkowe litery na klawiaturze wybijają.

 

Tak chciałem to co w USA, bo nie chcę się czuć jak człowiek z prowincji świata, dzięki że mnie z tego wyprowadziliście i wiem, że tak ma być. Serio, nie wiedziałem że tak wygląda to...

Witamy w dorosłym zyciu. A poza tym ja nie chciałbym. W styczniu rusza nowy sezon "Star Trek Discovery" i sobie go będę wygodnie na Netfliksie oglądał, a Amerykanie muszą się męczyć z CBS All Access i w dodatku mieć przerywane reklamami. Chyba, że kupią VPN-a do Europy, jak niektórzy robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteindian

No to jak piszesz na forum nie składnie, byle jak to się nie dziw, że cię ludzie nie rozumieją. Coś a coś. A tam właśnie był fajny kawałek, zaczynasz zdanie od "Ja", potem czasownik jest w drugiej osobie (per ty), a na końcu jeszcze w trzeciej.

 

Nie wiem czy wiesz, ale taka dyskusja znacznie łatwiej idzie po angielsku niż po polsku. Same konkrety. O czym się często przekonywałem w życiu. Nie wiem o jakim kontekście tutaj piszesz.(piszesz o ogonkach pewnie) Moim zdaniem jeśli ktoś uporczywie zwraca uwagę na słowa, a nie ogólny kontekst to zwyczajnie chce spławić.

Piszę na szybko, ale zawsze potem edytuję, może za późno to robiłem.

 

Witamy w dorosłym zyciu. A poza tym ja nie chciałbym. W styczniu rusza nowy sezon "Star Trek Discovery" i sobie go będę wygodnie na Netfliksie oglądał, a Amerykanie muszą się męczyć z CBS All Access i w dodatku mieć przerywane reklamami. Chyba, że kupią VPN-a do Europy, jak niektórzy robią.

 

No widzisz dokładnie takich informacji tu szukałem, że "Star Trek w Polsce, a Amerykanie będą się męczyć".

Akurat fantastykę lubię.

Edytowane przez whiteindian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale po co dyskutować z typem, który obraził się na serial bo emitowano go w różnych platformach i telewizjach, masakra jakaś. Dodatkowo ocenia analizę premier w grudniu, gdzie przez 11 miesięcy dokładano filmów i seriali których nie da się obejrzeć przez najbliższe 3 lata.

 

Ewidentnie janusz przed zainwestowaniem czterdziestu złotych polskich przetrzepał cały internet czy mu się OPŁACA, wyszło że nie bo przecież TORRENTY................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli ktoś uporczywie zwraca uwagę na słowa, a nie ogólny kontekst to zwyczajnie chce spławić.

Ale z twojego błekotu nie bardzo byliśmy w stanie ten konstekst wywnioskować. Jesteś na polskim forum i pisz po polsku tak, że można cię było zrozumieć bez konieczności domyślania się. Ile ty masz lat, 12, że cię jeszcze w szkole pisać nie nauczyli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteindian

Kim wy jesteście, specjalistami od poczucia cudzej wartości?

 

Nie oglądam TV wcale, osoba której chciałem usługę kupić ma właśnie w tym okresie grudniowym czas żeby zasłużyć sobie na coś więcej niż klasyki z telewizora i sieczkę. Być może pokocha netflix a być może nie. Antyreklama tutaj i hate.

 

Tymczasem poza DWIEMA osobami którym podziękowałem, LUDZIE śmiecą wątek żeby zwalić na janusza vod-ów takiego jak ja jakąś "winę".

 

 

Ile ty masz lat, 12, że cię jeszcze w szkole pisać nie nauczyli?

 

Dokładnie. Seplenię w dodatku i mam zeza. :E

Edytowane przez whiteindian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

A potem się Polacy dziwią że zachodnie koncerny nie chcą u nas oferować swoich usług lub produktów.

spokojnie - to działa w 2 strony, jesteśmy dymani przez amerykańskie korpo jak się patrzy na obcinaniu nam contentu na płatnych platformach, nie wspierając naszego języka, puszczając produkty w wyższych cenach niż na rodzimym rynku itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie - to działa w 2 strony, jesteśmy dymani przez amerykańskie korpo jak się patrzy na obcinaniu nam contentu na płatnych platformach, nie wspierając naszego języka, puszczając produkty w wyższych cenach niż na rodzimym rynku itp itd.

 

ja tam sie nie dziwie, wiekszosc bogatych krajow nie traktuje Polski powaznie, tak bylo jest i bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie - to działa w 2 strony, jesteśmy dymani przez amerykańskie korpo jak się patrzy na obcinaniu nam contentu na płatnych platformach, nie wspierając naszego języka, puszczając produkty w wyższych cenach niż na rodzimym rynku itp itd.

Tak drozej. Dolicz tax w USA i wyjdzie podobna cena.

Tak dymaja bo lubia.

Prawa autorskie o ktorych pisalem.

Zreszta co za problem odpalic VPN i miec content z USA. Chcesz z Polski to wylaczasz VPN.

Malo tego jak nie chcesz u nas placic bo drogo to plac w USA dolarami albo nawet w meksyku w Pesos.

Ja wiem ze tutaj sami polacy i mamy we krwi narzekanie dla zasady.

Rozumiem narzekanie jak jest powod.

 

Nie rozumiem narzekania na najwyzszy pakiet za 54zl ktory mozna podzielic na 4 osoby ze drogo.

Nawet bez dzielenia. Taki jeden i drugi narzekajacy pewnie w domu ma cyfre+ albo polsat w abonamencie, jesli nie to telefon od operatora w abonamencie gdzie miesiecznie placi wiecej.

Malo tego pierwszy miesiac jest za free i zaraz po dodaniu karty mozna ja usunac.

Jeszcze byla akcja ze jak sie obszerna ankiete wypelnilo to dodatkowe 3 miesiace dawali (nie wiem czy aktualne).

Ale ten netflix zly okrada i zmusza nas do kupna. Hejt nieziemski ale jak podatek drogowy dolozyli do paliwa to nic.

Na zachodzie to burdy porobili w tej sprawie mimo tego ze paliwo do zarobkow maja duzo tansze.

Tak narzekajmy ale nic nie robmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

no ja używam takiego konta które dzielę z 2 kolegami. Dla mnie w pojedynkę by się nie kalkulowało. Ja nie narzekam... Mam też HBO GO - kablówki nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteindian

Podsumowanie Cytaty z postów z tematu.

 

=============================NETFLIX - KONKRETY=================================

 

"Jak bym miał za coś płacić tylko dla polskich produkcji to bym sobie odpuścił i poszedł czytać książki. Jak już pisałem wcześniej Netfliksa mam głównie dla zagranicznych seriali, czasem sobie jakiś film obejrzę."

 

"Jeśli dla Ciebie najważniejsze są premiery, to Netflix nie jest dla Ciebie - to głównie serwis do seriali i produkcji własnych (choć nie tylko). Kup sobie showmax, będzie miał "hitowe" premiery Vegi i Walaszka :E"

 

"Netflix/HBO GO raczej nie dzieli premier na regiony to co masz w świecie masz i u nas.|

 

"Netflix jest ubogi w stosunku do USA i to nie chodzi o konkurencje czy inne wymysly.Za pare lat sie to zmieni. Po prostu producenci seriali/filmow sprzedali prawa do emisji na wylacznosc do Polski."

 

"Obecnie korzystam z bratem i kolegą z netfiksa i nie wyobrażam sobie jak można płacić grubsze pieniądze za TV i do tego oglądać reklamy. Tam nawet czołówki można pomijać. [...] Ogólnie za 13zł nie ma co narzekać."

 

"Chyba że Ci chodzi tylko o nowości i premiery filmów kinowych, jeśli tak to netflix nie jest dla Cibie, prędzej HBO GO albo jakiś typowy VOD do filmów w tym przypadku iTunes ma chyba największą bazę."

 

"Natomiast Netflix to może być świetny kierunek, w ogóle nie wiem co tam jest - pewnie nic przykrego żeby się zrazić."

 

"Oczywiście, że jest możliwość kasowania konta.Znowu piszesz brednie:

https://help.netflix.com/pl/node/100625" - Mowa o darmowym trial. Po 10 miesiącach dopiero znika. Pisałem prośbę do nich emailem. Nie należy w ogóle się logować, bo trial się tylko przedłuża. https://www.spidersweb.pl/2016/02/netflix-jak-usunac-konto.html

 

Tu macie porównanie kosztów https://www.comparitech.com/blog/vpn-privacy/countries-netflix-cost/

 

Tu macie repertuar Netflix i inne https://upflix.pl/

 

Tu macie kody w przypadku braku karty kredytowej https://muve.pl/sklep/digital/karty-pre-paid-abonamenty/netflix-karta-60-zl-pc-digital,370041

 

I tyle w temacie.

 

=================================KOSZTY=================================

 

Aktualnie ceny zjechały do okolic 3- zł. Z wyjątkami - z czystej ciekawości wczoraj kupiłem na Allegro 30 dniowe konto za 1,40 zł :o Konto normalnie działa, podpięty mam do niego TV Box i wszystko normalnie śmiga...

 

Tzn? Gdzie? Ebay?

 

Serio, to jest 13 zł w 4 osoby, więc nie ma co żydzić.

 

Moral taki ze US oferuja najlepsze mozliwosci dla firm, mimo ze posiadaja mniej wiecej taki sam procent nieudacznikow jak wszedzie indziej(pamietaj ze ktos kto zyje w przyczepie zapewne ja posiada, natomiast znaczna wiekszosc ludzi w PL nie moze sobie pozwolic na kupno domu za gotowke).

 

Wychodzi na dzisiaj 2018 tyle samo na głowę, jeśli zakupić razem abonament legalnie i rozdzielić na czwókę znajomych; albo zakupić w Cebulandii za 10PLN na miesiąc. Druga opcja to ryzyko że ludzie z kryminału za tym stoją.

 

=================================CZERWONY KAPITALIZM

 

Krótka analiza a propos napinaczy....

 

Rozłóżmy więc twój post na czynniki pierwsze:

 

Nie interesuje nas na co masz czas - to twoja sprawa.

 

Ty człowieku nawet nie starałeś chcieć mi odpowiadać.... Od razu jak podłączyłeś sie zaatakowałeś. Lubisz ludzi niszczyć. Przed kompem, a w życiu coś do ludzi się uśmiechasz?. Masz tutaj reputację, więc stanęliście za sobą murem. Jakby chodziło o życie, a nie jakiś VOD.

 

Jeśli nie podoba ci się polityka w kwestii dat premier (która może wynikać z licencji - netflix możę mieć licencję na USA, ale niekoniecznie na Europę etc.) to nie kupuj - w ten sposób wyrażasz sprzeciw wobec takiej polityki.

 

A potem się Polacy dziwią że zachodnie koncerny nie chcą u nas oferować swoich usług lub produktów.

 

A pan co zrobił przeciw tej polityce? Więcej zrobią pewnie Zieloni, którzy też zrobią z siebie głupków, ale za to będzie ich widać w TV. Takie to polskie wyrażać sprzeciw i nic nie robić dla innych. I siedzieć cicho, i narzekać co „oni” zrobili.

 

Dogada się z brzda1ek, chyba nadają na tych samych falach.

 

Tak, owszem. Dogadam się tez ze staruszkiem. A także z panią Ireną z gazowni, choć samemu nigdy nie rozpocznę rozmowy. A to dlatego że jest to zgodne z moim wychowaniem i faktem, że w domu mam osobę która całe życie pomagała chorym psychicznie i cierpiącym. Ktoś kto tego nie robi, albo sobie podświadomie podkpiwa traktuję jak śmiecia.

 

Od momentu gdy na forum pojawił się G.L. hate był tylko w jednym kierunku. Coraz silniejszy. Taką wielką reputację na forum ma człowiek, który gdy obrażą to pisze paskudne wręcz kryminalnie. Ja rozumiem, gdyby mowa była, o tym jak dożyć do pierwszego....No comments.

 

Nie zamierzam już odpowiadać na zaczepki. Na tym forum nie byłem wiele miesięcy. EOT.

 

=================================OPINIE=====================

 

Ewidentnie janusz przed zainwestowaniem czterdziestu złotych polskich przetrzepał cały internet czy mu się OPŁACA, wyszło że nie bo przecież TORRENTY................

 

Tak, bo mieszkam w Polsce, a mówimy o USŁUGACH. Co nie znaczy że mnie nie stać na abonament bo mnie stać. Lecz czasem warto drążyć temat, bo może się okazać właśnie, że po co to wszystko. Tutaj masz korpo jak korpo, chleba ja nie kupuję taniego. Sam jestem ofiarą złamania prawa autorskiego swojej twórczości w Internecie. Jednak wtedy nie wiedziałem, a tez nie wierzę że kogoś to interesuje. Odpowiedź z ministerstwa dostałem jednoznaczną ale domagać się u nas....raczej edukować siebie i innych.. Bo to Polska.

 

 

Prawa autorskie o ktorych pisalem.

Zreszta co za problem odpalic VPN i miec content z USA. Chcesz z Polski to wylaczasz VPN.

Malo tego jak nie chcesz u nas placic bo drogo to plac w USA dolarami albo nawet w meksyku w Pesos.

Ja wiem ze tutaj sami polacy i mamy we krwi narzekanie dla zasady.

Rozumiem narzekanie jak jest powod.

 

Na zachodzie to burdy porobili w tej sprawie mimo tego ze paliwo do zarobkow maja duzo tansze.

 

Chyba nie. Bo nie ma pytania jaka tego przyczyna. Bo jeśli nasze wady narodowe. To co z zaletami? Ale sądzę że burza wokół takich spraw powinna być, bo jeśli nic się nie robi to będzie gorzej.

 

Od specjalisty dowiedziałem się, że to co przeciętny użytkownik kupuje jako VPN, to albo nie VPN albo to wszystko jest za tanie.

 

ja tam sie nie dziwie, wiekszosc bogatych krajow nie traktuje Polski powaznie, tak bylo jest i bedzie

Jedyny słuszny komentarz do tego całego tematu. Na tym powinna opierac się dyskusja.Każdy zrobi po swojemu, co mnie obchodzi co zrobi Janusz

 

==================================WNIOSEK PS====================

 

Niestety faktem jest, że zamiast na początku o co mi chodziło wyraziłem zdanie na końcu. Na pewno Netflix raczej do zastanowienia w przyszłym roku, bardziej celowałbym w ogóle w Canal+ bo telewizję mam tylko naziemną.

 

Nie oglądam TV wcale, osoba której chciałem usługę kupić ma właśnie w tym okresie grudniowym czas żeby zasłużyć sobie na coś więcej niż klasyki z telewizora i sieczkę. Być może pokocha netflix a być może nie.

 

argument co ma netflix czego nie ma na torrentach to też niezła beka.

 

Copa Libertadores, obejrzałem z torrenta nie miałęm jak, wyrzucone. Gwiezdne wojny najpierw obejrzałem w kinie, potem torrent, lepsze w kinie, wyrzucone. Takie to są „torrenty”.

 

A tam właśnie był fajny kawałek, zaczynasz zdanie od "Ja", potem czasownik jest w drugiej osobie (per ty), a na końcu jeszcze w trzeciej.

 

Raz umówiłem się z dziewczyną z wydziału polonistyki UJ. Okazałą się być k...ą. Taką prawdziwą, bo to wyszło przypadkiem. Bez obrazy. ...

 

Są gorsze, są lepsze fora. To jest takie sobie. Za jakiś czas usunę konto, bo tracę czas. To moja decyzja, bo nudy straszne. Najwięcej pomagają w wolontariatach na zagranicznych forach, aż im się dziwię że chce się. Mam dla nich respekt. Przyjmuję na klatę, że pisałem niechlujnie i od d..y strony. To wszystko. Nie mam zamiaru nikogo przepraszać.

Edytowane przez whiteindian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość whiteindian

Tak żeby dobić ten temat w 2018 roku.

 

Jak już tak jesteśmy przy temacie netflixa. Ogólnie najwyższa opcja na 4 ekrany kosztuje 54 zł. Jest po prostu myk, aby dogadać się z 3 użytkownikami i podzielić rachunek na 4, co wychodzi 13,5 zł miesięcznie. Znam osoby, które tak robią, ale nikt nie ma wolnego miejsca obecnie.

 

Nie trzeba szukać, tylko dać ogłoszenie https://www.olx.pl/oferta/oryginalne-konto-netflix-oplacone-normalnie-52-zl-co-miesiac-CID751-IDxEpfi.html#9b653819ee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

A pan co zrobił przeciw tej polityce? Więcej zrobią pewnie Zieloni, którzy też zrobią z siebie głupków, ale za to będzie ich widać w TV. Takie to polskie wyrażać sprzeciw i nic nie robić dla innych. I siedzieć cicho, i narzekać co „oni” zrobili.

Zagłosowałem portfelem - kupiłem uczciwie subskrypcję, żeby przekonać koncern, że Polacy to nie jest dzicz.

 

 

Pewnie nic z tego nie zrozumiesz, bo masz ogólnie problem z pisaniem i czytaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odchodząc od tematu - jeden z zaproponowanych przeze mnie serwisów VOD zamiast Netflixa, czyli Showmax oficjalnie "zwija się" z Polski z końcem stycznia 2019. Płakać nie będę - miałem darmowe konto przez 1,5 miesiąca i niewiele było do obejrzenia (w dodatku nie mieli appki na mój smarttv czy PS4). Ciekawe gdzie się przeniesie Ucho Prezesa (uciekli z YT, odcinki są podobno w WP.tv, ale ja tv nie ogladam, więc odpada) i Walaszek z Egzorcystą. Bo to jedyne pozycje, które mnie interesowały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się dziwę, że ktoś za te showmaxy i inne iple płaci, bo tam nie ma praktycznie nic co mnie interesuje.

O gustach się nie dyskutuje ale wszyscy znajomi co płącą za jakiś serwis to korzystają tylko z netflixa albo hbo więc chyba o czymś to świadczy.

Edytowane przez blabla123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baronik, wp.tv jest "telewizja" internetową. W sumie to taki vod + jakaś publicystyka.

 

blabla123, no właśnie chyba mało kto płaci stąd się zwijają ;)

Edytowane przez Badalaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baronik, wp.tv jest "telewizja" internetową. W sumie to taki vod + jakaś publicystyka.

 

blabla123, no właśnie chyba mało kto płaci stąd się zwijają ;)

Ale można u nich korzystać tak jak z VOD? Bo bym obejrzał poprzednie odcinki Ucha Prezesa, ale podczas jazdy w pociągu, a nie w domu na kanapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie dla kogoś kto nie umie znaleźć osób do dzielenia konta to nie jest źle skoro dostaje się na stałe. Normalnie najtańszy z jakością sd ponad 30PLN (Patrząc na ceny netflixa)

Edytowane przez Thazalir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale można u nich korzystać tak jak z VOD? Bo bym obejrzał poprzednie odcinki Ucha Prezesa, ale podczas jazdy w pociągu, a nie w domu na kanapie.

To sprawdź co konkretnie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny netflixa w Polsce nie dość, że jedne z najwyższych to biblioteka jedna z najmniejszych, nie ma co porównywać do USA bo u nich 10$ to jak u nas 10zł, a 50zł to jednak dużo jak na nasze realia i patrząc na dostępne pozycje. Wiele osób kupujące okresy próbne z allegro, nie kupiłoby go w cale w normalnej cenie. Ok, wiem ,że można kupić jedno konto uhd na 4 osoby ale to jak z operatorami telekomunikacyjnymi - weź u nas 5 numerów, internet domowy, mobilny, telewizje do tego, to wyjdzie Ci tanio ( w przeliczeniu za usługę), a jednak lepiej być niezależnym i nie pier***ć się w dzielenie z kimś kosztów, dużo lepszą opcją byłby netflix nawet full hd z kontem na 1 osobę, ale za maks 20zł.

Edytowane przez qniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopoki beda waly z kontami na allegro, dopoty Netflix nie bedzie mial interesu aby zwiekszac ilosc materialu jak i obnizac cen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płakać nie będę - miałem darmowe konto przez 1,5 miesiąca i niewiele było do obejrzenia (w dodatku nie mieli appki na mój smarttv czy PS4).

Ja też testowałem na początku ich działalności, ale potem widziałem, że systematycznie zwiększali ofertę. Nie na tyle, bym już kupił, ale jakoś rokowali. Trochę dziwne, bo widać było, że inwestują kasę na promocje i pozyskiwanie tytułów.

 

Ceny netflixa w Polsce nie dość, że jedne z najwyższych to biblioteka jedna z najmniejszych, nie ma co porównywać do USA bo u nich 10$ to jak u nas 10zł, a 50zł to jednak dużo jak na nasze realia i patrząc na dostępne pozycje.

Cena Netfliksa w PL jest dość wysoka, ale ogólnie w Europie jest wysoka, wyższa niż w Stanach, Japonii, czy Australii. W przeliczeniu na dolary płacimy za abo tyle samo co nasi sąsiedzi w regionie. A co do repertuaru to już było pisane, że to skomplikowane kwestie licencyjne. To co sami robią to u nas jest dostępne od premiery. A na reszte to jak wynegocjują licencję. Przeciez to nie tak, że jakaś szycha w N mówi "A tego filmu nie dajemy do Polski bo to cebulaki i im stopy śmierdzą.". Te prawa i tak pewnie w pakietach są sprzedawane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź co konkretnie można.

Nie chce mi się. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ceny netflixa w Polsce nie dość, że jedne z najwyższych to biblioteka jedna z najmniejszych, nie ma co porównywać do USA bo u nich 10$ to jak u nas 10zł, a 50zł to jednak dużo jak na nasze realia i patrząc na dostępne pozycje. Wiele osób kupujące okresy próbne z allegro, nie kupiłoby go w cale w normalnej cenie. Ok, wiem ,że można kupić jedno konto uhd na 4 osoby ale to jak z operatorami telekomunikacyjnymi - weź u nas 5 numerów, internet domowy, mobilny, telewizje do tego, to wyjdzie Ci tanio ( w przeliczeniu za usługę), a jednak lepiej być niezależnym i nie pier***ć się w dzielenie z kimś kosztów, dużo lepszą opcją byłby netflix nawet full hd z kontem na 1 osobę, ale za maks 20zł.

 

Nie do końca rozumiem co tu napisałeś :P.

 

Ja mam własne konto na NEtflixie i dziele je na 4 osoby (w tym ja, oczywście). Zrzucamy się po 13zł i nie widzę zadnego problemu. Znajomi z którym mam konto są z całej polski a jeden z europy więc różne IP, a smiga wzsystko elegancko już od 2 lat ;).

 

13zl za taką usługę? To jest jak za darmo. Już taniej sie chyba nie da, legalnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam własne konto na NEtflixie i dziele je na 4 osoby (w tym ja, oczywście). Zrzucamy się po 13zł i nie widzę zadnego problemu. Znajomi z którym mam konto są z całej polski a jeden z europy więc różne IP, a smiga wzsystko elegancko już od 2 lat ;).

 

13zl za taką usługę? To jest jak za darmo. Już taniej sie chyba nie da, legalnie..

 

13zł na miesiąc to i ja mógłbym płacić. Tylko najpierw trzeba mieć te pewne 4 osoby. Bo nie oszukujmy się - 34zł i ta za jakość SD to jest porażka.

 

 

Sorry za odkop ale zbliża się 20 grudnia i wiadomo co :D

A kupienie tego konta za 8zł z allegro jest bezpieczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...