Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Geforce0202

Laptop kadłubkowy, jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

Po pierwsze muszę przyznać że temat jest bardzo powtarzam bardzo pilny z uwagi że 1 sierpnia wyjeżdżam na urlop za granice i będę potrzebował tam laptopa. A więc przejdźmy do sedna sprawy, od ponad 3 miesięcy szukam laptopa głównie do grania, (wiem że laptop i granie to dwie różne rzeczy ale naprawdę nie mam wyboru) budżet mam dość skromny 3000 albo jeśli będzie coś naprawdę ekstra 3500 - 3600. Nie mówię tu raczej o kupowaniu w sklepach typu media markt bo w takiej cenie nie ma siły, ale cały czas na olx ( czasem na allegro ) ludzie sprzedają nowe często nieodpakowane laptopy za naprawdę niską cenę.

 

Do rzeczy: Na allegro trafiłem na przyzwoitego laptopa Medion Erazer x841 podobno spod stajni lenovo ( link: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6886819261 ) mój przyjaciel zakupił go miesiąc temu i sprawuje się jak na razie bez zarzutu ale najważniejsze pytanie czy w tym laptopie da się zmieniać procesor/kartę graficzną? Zależy mi na tym bo choć nie jest to może słaba karta to jednak patrząc przszłościowo szału nie robi. Z tego co wiem w markowych laptopach to cud żeby karta była wymienialna, ale warto się spytać więc się spytam: czy któryś z tych laptopów ma wymienialną kartę?

1. Lenovo Legion y520 ( gtx 1050, i5 7300 ) mam oferte nowy za 2900zł a z i7 7700 za ok. 3300

2. Acer vx 15 ( powtórka z legiona z i7 7700 ) cena ok. 3100

3. Dell z najnowszej serii 15 ( powtórka z legiona z i5 7300 ) niedawno widziałem za 3200

 

Jeśli nic z tego to co proponujecie? Jakieś clevo w tej cenie? Jestem otwarty na propozycje

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie wszystko będzie lutowane, szukaj i5 i 1050 na więcej nie licz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualne coś starszego z xmx wtedy wymienisz CPU i GPU :)

 

Za 1500 zł kupisz 17 ze 120hz matryca 3d gtx 670 3gb oraz i7 3gen QN

W bardzo dobrym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że medion lutowany, a mógłby ktoś mi podać coś najtańszego ale nowego żeby miał wymienne ( Asus rog g752vt )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...