Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BVBsoldier

Oprogramowanie w tablecie graficznym

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam niedawno tablet graficzny Wacom Intuos Comic. W opisie i na stronie producenta było napisane, że tablet ma wbudowane oprogramowanie Clip Studio Paint Pro oraz Anime Studio Debut 10. Po zainstalowaniu sterowników i oprogramowania okazało się, że mam jedynie wersję demo tych programów (trial). Czy naprawdę muszę kupić pełną wersję? Jeżeli tak, to znaczy, że wyrzuciłam 400 zł w błoto. Bo po co mi tablet, skoro nie mam programu, na którym mogłabym, pracować? A może jest w nim pełna wersja, tylko w takim razie nie wiem, skąd wytrzasnąć numer licencji produktu. Dziękuję z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Intuos Comic. Specjalny pakiet Intuos dla fanów komiksów i mangi

 

Interesujesz się komiksem i Mangą? Ten zestaw jest właśnie dla Ciebie! Kup i zarejestruj tablet , a otrzymasz za darmo dwie aplikacje:

Clip Studio Paint Pro, oraz Anime Studio® Debut (dla Win lub OSX – tylko dla jednej platformy)

sklep.wacom.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gwiazdki też czytałeś?

*Registration required to redeem software and other offers.

 

 

*Clip Studio Paint Pro is a 2-year limited software use license, with the option to upgrade to an unlimited version at a discounted rate or to continue to use it as Clip Studio Paint Debut Version after expiration of the 2 year period.

http://www.wacom.com/en-us/getting-started/intuos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach polecam napisać do:

http://www.wacom.com/en-de/support

 

Dzięki, napisałam, zobaczę, jak szybko odpiszą. Mam tylko nadzieję, że zanim minie mi czas wersji demo.

 

Gdzie miałeś swój numer seryjny aplikacji? Product (CSP) Serial Number

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bez tego oprogramowania to nie są pieniądze wyrzucone w błoto - sprzęt zadziała chyba ze wszystkimi możliwymi programami graficznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam niedawno tablet graficzny Wacom Intuos Comic. W opisie i na stronie producenta było napisane, że tablet ma wbudowane oprogramowanie Clip Studio Paint Pro oraz Anime Studio Debut 10. Po zainstalowaniu sterowników i oprogramowania okazało się, że mam jedynie wersję demo tych programów (trial). Czy naprawdę muszę kupić pełną wersję? Jeżeli tak, to znaczy, że wyrzuciłam 400 zł w błoto. Bo po co mi tablet, skoro nie mam programu, na którym mogłabym, pracować? A może jest w nim pełna wersja, tylko w takim razie nie wiem, skąd wytrzasnąć numer licencji produktu. Dziękuję z góry za pomoc.

 

 

Witam, jestem w podobnej sytuacji czy znalazłaś rozwiązanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...