Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PCNERD

Problem z karta graficzna ati radeon hd 2600 xt i plyta glowna MSI K9 NEO V2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dosyć duży problem a mianowicie mój komputer wręcz umarł. Zaczęło się od tego że grałem w world of tanks na 60 fpsach ale chciałem to jakoś podciągnąć no i troszke pożałowałem a mianowicie odczepiłem mój radiator od karty graficznej i następnego dnia okazało się że w world of tanks miałem już maksymalnie 25 fpsów wiec zacząłem kombinować z zamiennikiem dla pasty termoprzewodzącej no i skonczyło się tak że karta się zepsuła przynajmniej tak mi się wydawało ponieważ płyta nadal działała więc pokusiłem się i kupiłem kolejny identyczny model wróciłem do domu ale okazało się że płyta główna nadal wydaje z siebie piknięcia a na monitorze nic się nie wyświetla ale to co zauważyłem to opóźniony start wiatraka w karcie graficznej i powolne kręcenie. A więc teraz pytanie do was czy ta karta może nie dostawać mocy od zasilacza lub coś nie wiem co robić a jutro chciałem już zakupić nową płytę główną tylko czy to nie jakaś prosta usterka o której mogłem nawet nie pomyśleć proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem na co przeznaczyć te pieniądze albo je zostawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Twojego toku rozumowania. Chciałeś zwiększyć fpsy poprzez zdjęcie radiatora?

Zdjąłeś radiator-> temperatura drastycznie wzrosła-> karta zrzuciła taktowanie aby obniżyć temperaturę(jeżeli ten model posiada taką funkcję) lub się wyłączyła.

 

Najprawdopodobniej przegrzałeś kartę. Pożycz od kogoś kartę i sprawdź czy wstanie. Przy testowaniu sprawdzaj tylko na 1 kości ram w różnych slotach, bez podpiętych dysków, napęów i innych zbędnych podzespołów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Twojego toku rozumowania. Chciałeś zwiększyć fpsy poprzez zdjęcie radiatora?

Zdjąłeś radiator-> temperatura drastycznie wzrosła-> karta zrzuciła taktowanie aby obniżyć temperaturę(jeżeli ten model posiada taką funkcję) lub się wyłączyła.

 

Najprawdopodobniej przegrzałeś kartę. Pożycz od kogoś kartę i sprawdź czy wstanie. Przy testowaniu sprawdzaj tylko na 1 kości ram w różnych slotach, bez podpiętych dysków, napęów i innych zbędnych podzespołów

chcialem od radiatora odkrecic wiatrak ale chlopak mojej siostry chcil mi pomoc no i zamiast dokrecic wiatrak odkrecil caly radiator jak juz pisalem karte

nowa kupilem testowalem bez podpiecia dyskow ale plyta glowna wydaje z siebie pikniecia ktore oznaczaja ze nie wykrywa akrty graficznej

Plyte glowna juz kupilem zobacze czy to ona bedzie winowajcom

a teraz tak naprawde wczoraj chcialem sprawdzic i wygladalo na to ze plyta glowna wogole juz nie reagowala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...