Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomnml

LG G6 vs S7Edge vs 6s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Tak jak w temacie zastanawiam się nad zakupem któregoś z podanych w temacie telefonów tzn. Lg G6, Samsung Galaxy s7 Edge, Iphone 6s. Który z nich byłby najlepszy?

Zależy mi na:

- aparacie

- szybkości działania

- dobrym ekranie

 

Jeśli chodzi o Iphone, to byłby mój pierwszy kontakt z IOS. Który z tych telefonów byłby najlepszy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iphon lub g6. Galaxy nie spełnia dwóch ostatnich wymogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iphon lub g6. Galaxy nie spełnia dwóch ostatnich wymogów.

Kolega ma rok S7 i nie muli, tak samo ekran jest bardzo dobry za taką kasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petru ma bół dupy i w każdym temacie jedzie po samsungach ;) Nie ma co zaprzątać sobie nim głowy.

Co do tematu, brałbym ajfona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakaś argumentacja dlaczego akurat iPhone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ma najbardziej dopracowane oprogramowanie i masz spokój na długi czas, nie zwalnia po czasie tak jak android.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma rok S7 i nie muli, tak samo ekran jest bardzo dobry za taką kasę

 

Zależy co masz na myśli , bo moim zdaniem muli ( widać dropy fpsów przy minimalizowaniu / odblokowaniu / odpalaniu menu ) ogólnie podczas użytkowania ma się wrażenie, że tak flagowiec to chodzić nie powinien :E

 

Ale ogólnie jest to bdb telefon póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

NFW :E galaxy zacina?

Jest tak jak pisali w recenzjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak pisali w recenzjach.

Hm, a jakbyś zrobił tak jak jest na tym filmiku:

i ustawił animation off albo .5x? (.5 czyli połowa normalnego czasu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samsung lezy w reku jak atrapa telefonu

jest za lekki i niepewnie sie go trzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, a jakbyś zrobił tak jak jest na tym filmiku:

i ustawił animation off albo .5x? (.5 czyli połowa normalnego czasu)

I tak przycina :D Wina samsunga przecież nie podzespołów konkurencja może na gorszym hardwarze chodzić płynniej. Coś co w flagowcu na pewno nie powinno występować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam S7 i też mi nakładka niezbyt się podoba po przesiadce z HTC. Ogólnie telefon niby chodzi okej, bo nie zdarzyło się żeby się zawiesił, ale widać, że brakuje mu płynności w tak podstawowych funkcjach jak wybieranie numeru. U mnie zawsze załącza się z lekkim lagiem. Widać, że nakładka jest strasznie ociężała.

 

Kupując S7 myślałem, że takie rzeczy to już przeszłość i się czegoś nauczyli przez tyle lat, ale jak widać dalej nie potrafią zoptymalizować touchwiza. Nie wiem dlaczego ciągle się tak niego trzymają. Jak dla mnie już dawno powinni zrezygnować z tego tworu i zbudować swoją nakładkę od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że modelu na model Szamsung zarzeka się, że cały czas ją odchudza i usprawnia, niby działa sprawnie ale zgrzyty są :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o LG G6, bo ku niemu aktualnie najbardziej się skłaniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w pracy dostęp do różnych telefonów, wziąłem sobie na weekend SGS8, wziąłem na weekend LG G6... ogólnie o wiele bardziej podszedł mi LG. Po pierwsze ekran - nie lubię tych zachodzących na boki ramek: nie dość, że to średnio wygodne (może po dłuższym niż 3 dni okresie można się do tego przyzwyczaić), to jeszcze wygląda na bardzo delikatne. Obawiam się, że byle upadek skończy się pęknięciem szkła ekranu... (nawet jeśli by tak nie było, to wrażenie kruchości dla mnie jest bardzo niekomfortowe).

 

LG z kolei w ręce leży o wiele pewniej, ekran jest świetny, a przy tym właśnie nie zachodzi na boki, co dla mnie jest dużym plusem. Do tego szerokokątny obiektyw, zamiast tele - też trafna decyzja, przynajmniej jak dla mnie. Mógłby tylko lepsze te zdjęcia trochę robić, szkoda, że tak przyoszczędzili na sensorze...

 

Tak czy siak - przy podobnych cenach, może i można by się było zastanawiać. Ale kiedy LG G6 można w normalnym sklepie dostać za 2k z hakiem, to SGS8 nie ma podskoku jak dla mnie. W sumie to niedługo (jakoś na jesieni/wczesną zimą) będę wymieniać swojego iP6 i jeśli iP7s mnie do siebie nie przekona, to będę wybierać między one plus 5t (jeśli będzie) a LG G6 właśnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może weźmiesz ip8 :E

Mi też z każdą generacją galaxy coraz mniej pasuje. Chętnie swoją 7 bym wymienił, ale nie mam na co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może weźmiesz ip8 :E

Mi też z każdą generacją galaxy coraz mniej pasuje. Chętnie swoją 7 bym wymienił, ale nie mam na co :)

 

Telefon za 5.5k? :E To nie mój budżet. Raczej patrzę na niego przez pryzmat zapowiedzi wyglądu przyszłorocznego iP8 (bo myślę, że ta wersja specjalna w tym roku, to bedzie iP pro, albo iP X). Chyba że w ogóle postanowią zrobić oddzielną, jeszcze bardziej drogą serię "pro" w iPhonach (właśnie >$1k), tak jak w iPadach, MacBookach, iMakach itp. To wtedy pozostanie dla mnie tylko "bida ajfon" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy srajfon 6s/+ dalej maja problemy z: wyginanie sie tel w kieszeni i problemy z dzialaniem w niskich temp? cos jeszcze je trapi? kobieta choruje, a 6 ma juz normalniejsze ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6s+ jest wzmocniony względem 6+, ale podejrzewam, że jak się na nim dupskiem usiądzie, to można wygiąć, jak zapewne większość phabletów (zależy sporo od samego dupska też zapewne).

 

Nic innego szczególnego chyba ich nie trapi afaik, poza standardowymi minusami ajfonów (słaby SOT, ograniczenia systemu itd.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...