Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mati12358

zamienię lub sprzedam KARTĘ GIGABYTE R7 370 2GB OC GW na jakąś mocniejszą

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka zamienię kartę z tytułu która jest jeszcze na gwarancji na jakąś inną. Można po negocjować z dopłatą. Jeśli ktoś chce kupić niech zaproponuje cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ciężko zagłosować na kogoś innego jeśli się widzi, że alternatywa jest jeszcze gorsza od POPIS  
    • A ja bym chciał, żeby ktoś stosował taktykę małych kroczków zamiast zapowiadać jakieś super rewolucje. I nadal uważam, że największym problemem, że POPIS istnieje to 30% żelaznego elektoratu PIS. Bo to Ci durnie właściwie determinują, że PO istnieje i musi istnieć. (PO właściwie zbiera głosy nie bo ludzie ich popierają, ale nie chcą PIS i to PO daje szanse na pokonanie PIS) Myślę, że gdyby tego żelaznego elektoratu nie było to znalazłoby się miejsce dla innych Partii.
    • Mam 14 dni na zwrot, więc na razie będę używał TV normalnie, pixel refresher będzie robił swoje za każdym razem po 4h i wyłączeniu TV i być może przed upływem czasu na zwrot banding się poprawi na tyle, że TV zostawię. Sporo opinii online jest, że TV potrzebuje 100h na 'dogrzanie się'  i jeśli po tych 100h banding nie zmaleje/zniknie to już nigdy nie zmaleje/zniknie. 
    • Dałbym komukolwiek szansę poza POPIS i lewicą. W jakiejś koalicji kilka ugrupowań mających jakiś pomysł, ale jednocześnie aby się wzajemnie kontrolowały nie przepuszczając radykalnych przepisów. Nigdy niebyłbym za tym aby konfa samodzielnie rządziła w obecnym składzie, ale w koalicji na równych warunkach z inną / dwiema innymi partiami, dlaczego nie? Wiem wymagam za dużo Sejmflix gdzie PO i PIS na wzajem chcą się udupić + krzycząca lewica o aborcji między nimi to wszystko co potrzebujesz, prawda? I tak się kręci kółko wzajemnej adoracji. A największą hipokryzją są opinie ludzi, którzy głosowali na POPIS od X lat i mówią, że w Polsce żyje się źle albo kraj zmierza w złym kierunku Mi lotto w sumie kto wygra dopóki nie widzę pogorszenia komfortu życia - a ostatnio widzę i to bardzo. Czy to po protfelu czy komunikacji po mieście, która od ok 1.5-2 lat jest tragiczna (Sutryk zaprasza)
    • Bydlaki nie mają wstydu a jakieś głupki to kupią.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...