Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zorge

Xbox ONE S - Kupno w Honlandii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zamierzam kupić mojego pierwszego w życiu Xboxa, od razu zaznaczam że zawsze wybierałem sprzęt sony PS, miałem ps2, ps3,psp aż czas przyszedł na nowe generacje.Stwierdziłem że teraz czas kupić to w co się lubi grać a nie to co jest modne, przekonała mnie do tego gra forza w która grałem u kolegi.Aktualnie siedzę w Holandii i na tutejszym microsoft store, xbox one s z forza hz3 jest za 230 euro , wiec cena w miarę fajna i pytanie brzmi czy nie będzie żadnego problemu z jakąś lokalizacja, językiem i gwarancją?

 

https://www.microsoft.com/nl-nl/store/d/xbox-one-s-forza-horizon-3-bundel/8wpc1v6nq07p/8CXR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być żadnych problemów. Gwarancja producenta standardowo rok czasu + drugi rok ustawowo. Język polski będziesz miał, żadnych blokad regionalnych nie ma. Pozostaje kwestia sklepu, nie wiem mówiąc szczerze czy w Holandii uzyskasz dostęp do polskiego sklepu. Może ktoś inny pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak założy konto psn na język polski z polskim adresem będzie wszystko po Polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...