Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KaaC

Huawei E5573-Play. Tracenie połaczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno przenosząc się do sieci Play, w pakiecie mam dodatkową kartę sim, która służy jako internet domowy. Nie posiadałem żadnego routera mobilnego także postanowiłem zakupić Huawei E5573 - Play. Mój problem polega na tym, że podczas oglądania filmów, poruszania się po sieci a zwłaszcza podczas grania w jakąkolwiek grę multiplayer(fps w większosci przypadków) internet przerywa się na chwile, w różnych odstępach czasowych po 15 min lub nawet 1h, lecz nie traci całkowicie połączenia, ponieważ ikona dostępu do internetu ciągle jest naładowana na maksymalną ilość sygnału, jak i na samym routerze świeci się zielona kontrolka oznaczająca dostęp do internetu w siecie LTE. Po chwili internet wraca, lecz np. w grach tracę połączenie i sie wyłącza, a filmy musze ponownie uruchamiać. Używając starego telefonu jako tymczasowego routera nie było z tym problemów, lecz miał od swoje ograniczenia co do odbioru LTE, także dlatego postanowiłem wyposażyć się w Huawei E5573. Jest to wina routera czy też może ustawień sieciowych w jakikolwiek sposób ? Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...