Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Palec11

GTX 970 Palit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z kartą graficzną nie wysyła sygnału do monitora ani do telewizora brak obrazy płyta gówna też karty nie wykrywa. Przez dwa lata wszystko było ok któregoś dnia przed wyjściem do pracy monitor po prostu zgasł i już się nie zapalił jestem tymczasowo na karcie zintegrowanej z płyty gównej i kable i monitor wszystko działa. I nie wiem czy da się naprawić tą kartę czy na śmietnik ... Dodam że wiatraki się kręcą ale np płyta gówna jej nie wykrywa ;/ Nie bardzo wiem co robić jak na złosć 2 miesiące temu skończyła się gwarancja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Sprawdź w innym komputerze (jak nie działa to 2 krok)

2.Idź do serwisu. (jak dalej nie działa i nie wiedzą jak naprawić to 3 krok).

3.Wrzuć do piekarnika bez chłodzenia (kondensatory owinięte) :lol2: (jak dalej nie działa to 4 krok)

4.Kup nową (jak nie masz pieniędzy to sprzedaj tą za stówę lub dwie {jak znajdziesz kupującego który ci tyle da) i zapracuj jeszcze 400zł).

5 Ciesz się nowym Gtx-em 1050 lub 1050Ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa servisy gdzie idzie to naprawic a ze karta jest przyzwoita wydajnosciowo wiec chyba warto zobaczyc mysle ze w granicach 200-300pln zamkniesz sie.piekarnik bym se narazie darowal brak obrazu nie oznacza ze sie chipsecik odlutowal :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna 9xx ;/

 

Ja wczoraj wysyłałem Gb na rma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kartę dostałem w rozliczeniu za długi, nie mam komputera by sprawdzić więc sprzedaję jako nietestowaną, ale kolega mówił że bardzo dobra, brak zwrotów
... i na alegro od złotówki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz179

na karcie zintegrowanej z płyty gównej

co to za płyta głowna i jak sie nazywa ta karta zintegrowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta to H97M-G46 procesor to I5 4590 3,3ghz jeszcze spróbuję kartę podpiąć po inną płytę główną bo może wejście padło bo w uefi karty nie wykrywa więc może wejście padło muszę to sprawdzić. Ale jeśli to karta padła to jaką kartę graficzną polecicie pod mój zestaw ? Oczywiście tanią ale nie słabszą od mojej 970

 

I5 4590 3,3

8GB Ram

H97m-G46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz stracić na wydajności to od gtx 1060 6gb w górę niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mineło 29 miesięcy od wystawienia faktury na sprzęt myślisz że mogą to jeszcze jakoś wymienić ? Bo mi się wydaję że 100% nie uwzględnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jasno napisane że 24 miesiące w sumie zapytam nie zaszkodzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak teraz - na stronie sklepu podają 24, ale dystrybutor daje 36... zapytaj, jak stwierdzą, że gwarancja się skończyła, to wtedy z czystym sumieniem możesz zacząć przy niej kombinować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich i zobaczymy kurdę ale to jest chamstwo jak padła tak karta zaraz po zakończeniu gwarancji 1600 zł to kosztowało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol_G

Jaki to model ?

Bo nawet dmuchawy Palita miały 36 miesięcy o ile pamiętam.

Gainward daje 24.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol_G

Palit Jetstrem gtx 970

No to wszystkie sklepy gdzie sprawdzałem podają 36 miesięcy gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na morelach jest 24 podane ... Zobaczymy co sklep mi odpisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol_G

No nie wiadomo, dmuchawy mają u nich 36.

Z kolei ten sam Jetstream w Komputronie też 36.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na morelach 24 ... Pisałem do nich i odpisali że już po gwarancji i nic nie można zrobić ... ;/

 

 

Powie mi ktoś ile waszym zdaniem wart ten mój zestaw ? Bo sprzedam to i kupię sobie jakiegoś laptopa żeby do neta muzyki filmów był i żeby w mniej wymagające tytuły zagrać. I na gwiazdkę kupię sobię PS 4 albo X-a

 

 

PROCESOR: Core I54590 3,3 Ghz Box

PŁYTA GŁÓWNA : H97M-G43 SATA 3 M.2 USB 3.0

Pamięci - Pamięć Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 Unbuffered NON-ECC 1.5V

zasilacz 650w firmy corsair

Dysk 500 GB

Wszystko w obudowie Cooler Master Centurion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi S/N karty na PW. Zapytam Palita czy mogą naprawić, wymienić po znajomości. Bo między innymi z nimi współpracuje. Możliwe, będę w stanie pomóc. Może uda się ochronić Cię przed skazaniem na konsole, bądź też "kąsole" jak niektórzy te ustrojstwa nazywają. GTX 970 to porządna karta nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam Palita czy mogą naprawić, wymienić po znajomości.

i za odpowiednią opłatą... po co komuś mydlić oczy i robić nadzieję?szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i za odpowiednią opłatą... po co komuś mydlić oczy i robić nadzieję?szczerbaty.gif

 

Niczego o żadnych opłatach nie pisałem, nieraz ludziom pomagam jak mam możliwość i nie chcę niczego za to... Myślisz, że by mnie zbawiły jakieś przysłowiowe grosze? Daj spokój :) . To takie dziwne, że w tych czasach można coś robić bezinteresownie? Niedawno człekowi pomogłem z wymianą 780Ti DC2 która była po gwarze. Jak się robi co się robi i poznaje różnych ludzi, to przy okazji można komuś pomóc. Autor tematu jak widać ma problem i kupno nowej karty o wydajności nie mniejszej niż 970, może być dla niego kłopotliwe.

 

Gosu won na purepc. Sam z raufem jesteś ustrojstwo. Jak chcesz sobie popłakać tam się pucuj. Miłego grania z death stranding jak wyjdzie w 8k w quad-sli volta haha :lol2: :lol2: :lol2:

 

Nie bardzo rozumiem sens tego posta... Domyślam się intencji i cóż mogę powiedzieć. Ktoś tu ma lekko mówiąc, dziwne jazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego o żadnych opłatach nie pisałem, nieraz ludziom pomagam jak mam możliwość i nie chcę niczego za to... Myślisz, że by mnie zbawiły jakieś przysłowiowe grosze? Daj spokój :)

bynajmniej nie chodzi mi o to, że Ty coś skasujesz, tylko, że producent oferuje serwis pogwarancyjny, ale nie jest on darmowy

 

Niedawno człekowi pomogłem z wymianą 780Ti DC2 która była po gwarze. Jak się robi co się robi i poznaje różnych ludzi, to przy okazji można komuś pomóc.

to może i dla mnie byś pomógł - mam dwa gtx-y 480, właśnie od asusa i też po gwarancji - co jakiś czas sypią artefaktami... użyj swoich kontaktów, może też mi je wymienią?

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...