Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

skv

[Szybka pomoc] Myszka za 150 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Poszukuję myszki za 150 zł. Moja aktualna to Natec Geneis GX57, wymieniam już ją 4 raz, bo cały czas luzuje mi się lewy przycisk. Fajnie jakby nowa miała podświetlenie RGB, możliwość wybrania DPI za pomocą oprogramowania. Korzystam aktualnie z 500 DPI oraz 1000 DPI. Przydałoby się, żeby były też programowalne przyciski. Kształt jakiś, żeby fajnie leżała w dłoni. Moja podkładka to A4Tech X7 300MP.

 

No i najważniejsze, myszka może być tylko z mediaexpert'u, bo to tam będę wymieniać myszkę. Proszę o szybką pomoc, bo do sklepu zamierzam jechać jutro lub za dwa dni. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem SS Rivala 100 parę miesięcy temu i no w sumie nie narzekam. Ponoć nie ma najlepszego sensora, ale trudno mi zauważyć różnicę z poprzednią myszką (Roccat Savu). Ten rival ma podświetlenie i dwa przyciski z boku z możliwością programowania, DPI też można zmienić. Podejrzewam, że jest lepsza mysz za te pieniądze, ale ta też niczego sobie - nie powinieneś żałować w razie czego, ale może znajdą się tu inne propozycje. W porównaniu z twoją ma bardzo prosty kształt, który mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę rivala, który ma identyczny sensor jak mój natec. Coś innego? Znalazłem Logitech G203.

 

edit: Albo DM1 Pro, tyle że ona nie ma oprogramowania chyba. :/

edit2: G403 też fajna jest, ale to nie ten przedział... :( Wrócę do rzeczywistości, coś ciekawego jest jeszcze w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CMStorm Alcor, Avago 3090 z tego co pamiętam, delikatnie odstaje od Pixa 3310, ale dalej dobra myszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Alcor nie ma oprogramowania, odpada. Jest coś jeszcze fajnego pod moje wymagania? Czy sensor w tym logitechu G203 jest ok? Dzisiaj/jutro idę do sklepu, może będę mógł zobaczyć jak mi w dłoni leży, bo profilowana nie jest.

 

edit: znalazłem też Corsair Harpoon RGB, będzie lepsza niż ta G203?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech G203/Cooler Master MasterMouse S/Gigabyte XM300/Razer DeathAdder 2013/Modecom Volcano MC-GMX4 te polecam, reszta ma gorsze sensory.

Jeżeli musi być z mediaexpert to jedynie G203 lub MC-GMX4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wybieram G203.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krypton 700 - podświetlenie jest, cena się zgadza, powinno być spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie mam - jakie ślizgacze ma G203, teflonowe? I czy da się ustawić 500Hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testuję już myszkę od godzinki (logitech g203) i jest całkiem spoko, tylko że wydaję się być trochę mała, albo to ponad roczne przezwyczajenie od mojej poprzedniej myszki, która miała kształt pasujący bardziej do dłoni. (mój chwyt to Claw Grip). Jest też trochę lekka, ale mam nadzieję że szybko się przyzwyczaję.

 

edit: w sumie nie dziwię się że jest dla mnie lekka, bo waży 85g a poprzednia 160 :E

Ma ktoś tę myszkę i był w podobnej sytuacji jak ja? Ile zajmie takie przyzwyczajenie do niej?

 

edit2: wystarczyły dwa meczyki w cs'ie i już się przyzwyczaiłem do tej myszki i do jej wagi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testuję już myszkę od godzinki (logitech g203) i jest całkiem spoko, tylko że wydaję się być trochę mała, albo to ponad roczne przezwyczajenie od mojej poprzedniej myszki, która miała kształt pasujący bardziej do dłoni. (mój chwyt to Claw Grip). Jest też trochę lekka, ale mam nadzieję że szybko się przyzwyczaję.

 

edit: w sumie nie dziwię się że jest dla mnie lekka, bo waży 85g a poprzednia 160 :E

Ma ktoś tę myszkę i był w podobnej sytuacji jak ja? Ile zajmie takie przyzwyczajenie do niej?

 

edit2: wystarczyły dwa meczyki w cs'ie i już się przyzwyczaiłem do tej myszki i do jej wagi. :)

 

U Ciebie też g203 ma bardzo czułe na nacisk przyciski? U mnie to powoduje dwuklik i jest denerwujące(poprzednia myszka tak nie reagowała - większa siła potrzebna na wywołanie reakcji). Wątpię żebym się do tego przyzwyczaił, ale spróbuję ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@forfun U mnie przyciski są okej, nie mam z nimi problemu. (z bocznymi też wszystko w porządku) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...