Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Madmx

Karta do q6600 max 350zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Chcę kupić grafikę do max 350zl. Procek to q6600 zasilacz fortron 400w.

Płyta niestety słaba msi g41mp26.

Chcę żeby na tym smigal wiedzmin 3 może być nawet na low.

Wiem, że bez problemu na gtx 950 asus strix na moim pc w3 chodzili ładnie na fhd i średnie detale.

Niestety ale gtx 950 jest za drogie. Co polecacie do 350zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

660 jest trochę szybszy, ale to Kepler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT1030.

Nic szybszego nie podejdzie, a przynajmniej nowa i pradu bierze tyle co nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio gt1030? ;) patrząc na te kartę to z samego wyglądu wygląda słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepszej, nowej karty do tej kwoty nie dostaniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio gt1030? ;) patrząc na te kartę to z samego wyglądu wygląda słabo.

Bo jest słabsza od GTX 750 Ti :

w3_1920.png

Źródło : LINK

 

Postaraj się zrobić te 3GHz na tym Q6600.

Bierz GTX 660 (Ti) lub GTX 750 Ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiego producenta? Czy to nie ma znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r9 270 to juz w ogole przesada jak na ten procesor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale będzie bardziej przyszłościowa :P Tak się skłąda ,że mam r9 270 z gwarancją od msi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale będzie bardziej przyszłościowa

GCN 1.0 i ''przyszłościowość''? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Względem gtx 660 albo gtx 750ti jest znacznie bardziej przyszłościowa. Przypominam Ci,że ta karta wyszła w 2013 roku.Jest 2017,a nadal odpala gry na srednio wysokich i bardziej ją vram blokuję niż moc rdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ta karta wyszła początkiem 2012.

I zarówno 660 jak i HD7870 (czyli właśnie R9 270 ze zmienioną nazwą ;) ) to staruszki, i mówić w ich wypadku o przyszłościowości to trzeba mocno chcieć kit wcisnąć 8:E

Obydwie karty dawały rade na high- ultra kilka lat temu, teraz mają zadyszke na średnich, więc :)

750ti była dosyć słaba odkąd wyszła więc tu nie ma tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO nwm. 60 fps na srednich w bf1 to raczej nie ma zadyszki,a przynajmniej nie aż takiej jak stare gtx.Gta,bf1 fify,minecrafty itd pograsz na niej bez problemu. Wszystko zależy od gry ale wyjdzie jeszcze sporo gier gdzie nawet na minimalnych,ale to 40 fps co najmniej będzie,a pewnie więcej. Firmy dożą do tego,żeby karty jak najszybciej się starzały. Taki rx 470 też już powoli jest postrzegany jako stary,bo ma mniejszą cyferkę,a to jest praktycznie to samo co rx 570 więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wiedźmina na tej karcie i było w okolicach 40/50 fps na średnich i czasem coś ustawiłem na wysokie. Jak sobie ustawisz na niskie wszystko i tekstury na ultra to będzie jeszcze lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO nwm. 60 fps na srednich w bf1 to raczej nie ma zadyszki,a bynajmniej nie aż takiej jak stare gtx.Gta,bf1 fify,minecrafty itd pograsz na niej bez problemu.

Dobra, to teraz odpal RoTR, Mafie, Andromede chociaż na średnich i powiedz czy ma zadyszke :) bo o grach z 2017 na średnio-wysokich piszesz.

W GTA to idzie na integrze pograć w FullHD, Fifa to na 650ti chodzi na wysokich 60fps także ten :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jeszcze czy mają tego rx'a,bo wiele sklepów ma opcję kup teraz,a tak naprawdę nie ma ich na magazynach + nie znam tego sklepu :D Rx 460 nie są już produkowane więc to mozę być tylko wystawione,a tak naprawdę ich nie ma na magazynie.

 

Mafie ? Mafia to jest najgorzej zoptymalizowana gra chyba ostatnich lat oprocz unity :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki rx 470 też już powoli jest postrzegany jako stary,bo ma mniejszą cyferkę,a to jest praktycznie to samo co rx 570 więc...

że co? kto ? gdzie? Bzdury ;)

 

Mafia nie?

Nie ma problemu, to poprosze RoTR na średnich+ FXAA, Andromede na średnich, czy takiego Sniper: GW 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugi porównujesz kartę z 2012 roku do najnowszych gier i oczekujesz ultra detali 144 fps xDD ? To tak jakbyś chciał na gt 1030 pograć w wiedźmina 3 na ultra :D Autor potrzebuje karty w okolicach 350 zł i z tego co piszę TYLKO do wiedźmina ewentualnie pogra w coś podobnego. Nie oczekuje od karty za 350 zł grania w najnowsze gry 2018 roku/2017 roku które i tak są dość słabe względem gier ostatnich lat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolegom, nie odwracaj kota ogonem.

Przypominam Ci,że ta karta wyszła w 2013 roku.Jest 2017,a nadal odpala gry na srednio wysokich

Więc prosze o dowody, popularny RoTR czy Andromeda. Nic wielkiego.

 

Bo jak dla mnie to zwyczajnie próbujesz swoją karte wcisnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope. Nie musi kupowac mojej. Mówie tylko,że r9 270 znacznie lepiej znosi próbę czasu i nadal starcza do 3/4 gier i będą znacznie lepiej na niej działać gry ( czytaj płynniej) niżeli tym gtx 750(ti) czy tam gtx 660.Nie mam tych gier natomiast mogę coś załatwić i sprawdzę z ciekawości w tych grach.

 

Druga sprawa,że podobno andromeda to jest jakaś porażka z optymalizacją.

 

A Rotr pobiera dużo ram na karcie graficznej i bez większej ilości ramu to wiadomo jak będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...